2733
2734
سلام من با کاربری همسرم اومدم اینجا که بگم برای سلامتی همسرم و فرزندم دعاکنید همسرم فیبروم داره و لک بینی خیلی نگران هست فرزندمون زود دنیا بیاد از اول خیلی سختی کشید تا باردار شد بعدش ویار شدید درد کلیه خلاصه خیلی اذیت شده حالا هم لک بینی الان ماه 7 هست هفته ای 1 بار از خونه بیرون میره با استرس بر می گرده دیروزم یکی از اینکه بند ناف بپیچه دور گردن بچه و بچه خفه بشه ترسوندتش اصلا خواب نداره خواهشا هر کی این متنو میبینه دعاش کنه ممنون خانما

خدا جون بابت تمام نعمتات شکرت خیلی دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خانم مامانی من برای مسکن پردیس گاهی با کاربری همسرم میام این سایت یه مطلبی دیدم که برای یه خانمی خانمها دعا می کردن دلم گرفت برای همسرم این تاپیکو زدم فردا خودش متوجه میشه

خدا جون بابت تمام نعمتات شکرت خیلی دوست دارم
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2706