2737
2739
بچه ها امروز مادر شوهرم اومده بود یه سر به شوهرم زده بود و کلی اشک و گریه که باهاش آشتی کنه..اینا مهم نیست می گفت پریشب خواب دیده بیماری شوهرم دوباره برگشته فردا شبش خاله ی شوهرم زنگ زده به مادر شوهرم گفته خواب دیده بیماری شوهرم برگشته..شوهرم یه سال پیش یه غده ی سرطانی خوش خیم زیر گوشش در اومده بود که جراحی کرد و خوبه خوب شد..امشب که شوهرم اومد برام تعریف کرد کلی استرس گرفتم..یه دکتر دیگه گفته بود احتمال 1% یه غده تو سرشه ام آر آی گرفتیم و جوابو دادیم به یکی از دوستای دکتره که اونم دکتره و ما رو می شناسه که بده به دکتر اصلیه چون دیر وقت میده..مگه خواب زن چپ نیست؟؟دل تو دلم نیست چرا دو نفر عین هم خواب دیدن؟!!..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خودش هیچی..فقط برام تعریف کرد و گفت خاله ش نذر کربلا کرده بود سر اون غده که درش آوردن..شوهرمم کارای معافیش ok نشده که پاسشو بگیره گفت به خاله ش گفته مامانشو میفرسته بره کربلا جای خودش منم نذر مشهد کرده بودم که اونم هنوز قسمت نشده بریم..
2706