2737
2734
دوستای گلم شما چه جوری صرفه جویی و پس انداز میکنید من هر کاری میکنم دخل و خرجم جور در نماد تا خرداد 1000000 تومان باید تهیه کنم کمکم کنید بهم پیشنهاد بدید برام دعا کنید اعصابم خیلی خرده .......
شما از همسرتون چه جوری پول میگیرید ماهیانه یا روزانه ...... اگه دوست ئاشتید جواب بدید مرسی
نگرانی مشکلات فردا را دور نمی کند بلکه تنها آرامش امروز را دور می کند..
من این پول رو از کسی قرض کردم همسرم نمیدونه خودم باید پولو جمع کنم ولی با این شرایط وحشتناکه همش کم میارم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم من از سالی که ازدواج کردمه فقط دارم قسط میدم اونم ماهی یک میلیون البته با اجاره خونه و مغازه ........دیگه خست شدم هیچ پس اندازی نداریم بعد از 5 سال
برای شفای امیر پارسا 4ساله ................ صلوات
2731
2740
bebin azizam man mahiyane pol migiram, bad taghsim mikonam, maslan baray ghest- kharj lebas, kharaj pesaram,

kharaj khorak va pol jibi khodam

har kodom ro mizaram to pakat khodesh

baray kharj khorak ono be 5 ghesmat taghsim mikonam 1 ghesmat baray kharj koli bana bar niyaz on mah khone mese berenj, roghan, gosht ya morgh

va 4 ghemat baray har hafte ta dafe bad ke hoghogh migirim
خودت باش...کسی هم اگر خوشش نیامد .نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست...
من شاغل هستم ..... ولی از جایی وام نمیتونم بگیرم این کلافم کرده چون همسرم نمیدونه دستم به هیچ جایی بند نیست
baray pas andaz , agar hoghogh az in makharej bishtar bood pas andaz mikonim

khodam ham pas andaz rozane daram,

az kharj haftegi ke miram kharid har chi ezafe omad kenar mizaram va ghayemesh mikonam :D

masalan 10 hezar toman bordam 1500 monde, mire to pas andaz hata age 200 ya 500 monde bashe kenar mizaram

injoro tonestan nesfe pol parde khone ro jam konam va hamsaram ham lotf kard baghye polesh ro dad va parde paziraii ro taviz kardim

baray man injori javab mide
خودت باش...کسی هم اگر خوشش نیامد .نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست...