2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلما جون من سمت تهرانپارس هستم داروخانه ولیعصرشبانه روزیه همیشه زیترومکس روداره اگرهم سمت مرکزهستی بیمارستان طالقانی امکان نداره دارویی رو نداشته باشه چون مخصوص اطفاله آدرسش هم طالقانی تقاطع ولیعصره .عزیزم دیفن هیدرامین اطفال هم بابزرگسال خیلی فرق داره
2720

سلام داروخانه هادارن ولی نمیدن تاتوبازار آزاد به ۳برابرقیمت بفروشن من برای پسرم ۲سال پیش گرفتم فوق العاده است وهیچ دارویی مثل این نیست.دیروزدکتربرای دخترکوچیکم نوشت من کل شهر روگشتم نبودیکی از آشناهاازداروخانه ای که من رفته بودم نداشت برام گرفت 

توجه توجه

با سلام

فروش انواع شیر خشک رژیمی شامل نئوکیت الکر کومیداژن الفامینو اپتامیل اچ ا اپتامیل پپتی اپتامیل پپتی جونیور ببلاک اچ ا ببلاک ال اف ببلاک کامفورت نان کامفورت نان اچ ا نان ا ال صدوده بیومیل سوی بیومیل ال اف ایزومیل ان جی اپتامیل پی دی اف /////انواع شیر خشک نیوزلند به سفارش عرب شامل اپتامیل اچ ا گلدن گات سیمیلاک هیپ قطره بای بای شربت پانادول قطره ایزی کول بیبی نکسیوم ترک بیست و چهل زادیتن اصل سویسی زادیتن ترک و .........

۰۹۹۴۱۶۱۸۹۴۱_۰۹۹۴۱۶۱۸۹۴۱_۰۹۹۴۱۶۱۸۹۴۱

2714

توجه توجه

با سلام

فروش انواع شیر خشک رژیمی شامل نئوکیت الکر کومیداژن الفامینو اپتامیل اچ ا اپتامیل پپتی اپتامیل پپتی جونیور ببلاک اچ ا ببلاک ال اف ببلاک کامفورت نان کامفورت نان اچ ا نان ا ال صدوده بیومیل سوی بیومیل ال اف ایزومیل ان جی اپتامیل پی دی اف /////انواع شیر خشک نیوزلند به سفارش عرب شامل اپتامیل اچ ا گلدن گات سیمیلاک هیپ قطره بای بای شربت پانادول قطره ایزی کول بیبی نکسیوم ترک بیست و چهل زادیتن اصل سویسی زادیتن ترک و .........

۰۹۹۴۱۶۱۸۹۴۱_۰۹۹۴۱۶۱۸۹۴۱_۰۹۹۴۱۶۱۸۹۴۱