2737
2734
صد درصد ...به شرط اینکه خوب رعایت کنی ...حتی بعد از اینکه به وزن ایده آل رسیدی ...همسری این رزیم رو گرفت بدون هیچ دردسری در عرض سه چهار ماه 20 کیلو کم کرد ...تا حالا هم وزنش ثابته ...اراده باید بالا باشه
این نیز بگذرد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط مشکل شکم و پهلو دارم نمیخوام بقیه جاهامم لاغر بشه آخه خیلی چاق نیست فقط پرره ...... شوشو میگه از این لاغر تر دوست نداره اما شکم و پهلو دارم ......... این کتاب به درد منم میخوره؟؟
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم ؟ با غم انگیزترین حالت تهران چه کنم؟
بی تو پتیاره پاییز مرا میشکند ..... این شب وسوسه انگیز مرا میشکند...
2731
سخته؟

آخه من شاغلم و وقت ورش رو هم ندارم 30 کیلو هم اضافه وزن دارم. البن 1 ماه میرمپیش کرمانی و 6 کیلو کم کردم ولی میخوام از رزیم پویا کاشانی هم استفاده کنم

به نظر شما شروع کنم؟
بدبختی من اینه در حال اقدامم 14 روز اول پری رو ورزش میکنم و گن میبندم تا میاد یه کم خوب بشه 14 روز بعدی میرسه که نباید به شکم فشار بیارم .........
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم ؟ با غم انگیزترین حالت تهران چه کنم؟
بی تو پتیاره پاییز مرا میشکند ..... این شب وسوسه انگیز مرا میشکند...
سلام دوستان
من خواهرم و خاله ام این رزیم را گرفتن راضی بودن
ولی من با شرایط اینکه تازه دخترم را از شیر گرفته بودم و با رزیم و ورزش هفته به هفته چاق می شدم با این رزیم و بارعایت همه نکات در 2 ماه یک کیلو کم کردم
الهــــی و ربـــی من لی غیرک ...
خدایا! تو پناهِ منی وقتی راهها با همه وسعتشان تنگ می شوند...
2738
اصلا به درد نمیخوره
یه رژیم معمولی تو کتابش نوشته و 20 هزار هم پولشه.رژیمش خیلی قدیمیه و تنوع غذایی نداره.من که خیلی ناراحتم از کتابش.بهش ایمیل هم زدم که برای همین دوتا جمله برای رژیمت 20 هزار میگیری اما جوب نداده.
سلام همراز جونم خوبی
و البته من 1 ماه پیش رزیم 2 هفته ایی گرفتم و 4 و5 کیلو کم کردم و الان هم تو رعایت نگهدارنده هستم
البته پویا کاشانی میگه در رزیم من عصبی ناشی از رزیم نخواهید شد
ولی من به شدت عصبی شده بودم
من خیلی هم از دستش ناراحتم
براش تو سایت پیغام گذاشتم که من در 2 ماه 1 کیلو لاغر شدم
به من گفت حتما رزیم من را به کس دیگه داد ی که خونده یا برای کسی گفتی
حالا من پیش اطرافیان خراب شدم چون هیچی نمی گفتم
همراز جون این کتاب به درد شما نمیخوره ...اما یه ورزشی تو این کتاب هست که گفته دورتا دور شکم رو کیسه پلاستیک بزرگ بزارید ودوچرخه بزنید هر روز بمدت 20 دقیقه ...برا شکم پهلو وران ...معجزه میکنه ...من به چشم دیدم که دارم میگم

جوجو جون بستگی داره سختی رو در چی ببینی اگه نگران گرسنگی هستید اصلا وبه هیچ وجه نگران نباشید چون چند تا وعده بسیار خوب تو این رژیم هست ...

یه وقتایی هم وزن ثابت میمونه ...بعد دوباره شروع میکنه به کم کردن ...ممکنه کمی حوصلت سر بره ...صبور باش

راستی هرروز 45 دقیقه تا یکساعت باید پیاده روی کرد ...
این نیز بگذرد ...
جوجو جان اگه اطمینان داری امتهان کن ما این همه پول و وقت را هدر میدیم این هم روش
انشالله مفید بوده باشه
موفق باشی
2706