2737
2734
عنوان

50000 تومن

456 بازدید | 8 پست
واسه پول ارزش قائل نمیشم.همش دلم میخواد لذت ببرم از پولی که دارم.
منظورم اینه که خسیس نیستم.اما....
دیروز ماشینم و یک جایی پارک کردم نزدیک محل کارم نصفش رو خط عابر بود.تو یک خیابون خیلی پهن.عصری اومدم برم خونه دیدیم 50000 تومن جریمه شدم.از دیشب تا حالا خیلی لجم گرفته.5 ماهه من ماشین و همون جا میذارم.حالا اومدن و جریمم کردن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز هم یه راننده تاکسی بیچاره میگفت دیروز یادم رفته کمربند ببندم 100 تومان جریمه کردن میگفت من باید چقدر مسافر بزنم 100 تومان رو جبران کنم
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم ؟ با غم انگیزترین حالت تهران چه کنم؟
بی تو پتیاره پاییز مرا میشکند ..... این شب وسوسه انگیز مرا میشکند...
2731
آخه درسته که مردم بیچاره دارن جیباشون رو خالی میکنن اما از لحاظ مقرراتی شدن خوبه ... واقعیتش همینه دیگه ما ایرانی ها همیشه باید دست زور رو سرمون باشه
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم ؟ با غم انگیزترین حالت تهران چه کنم؟
بی تو پتیاره پاییز مرا میشکند ..... این شب وسوسه انگیز مرا میشکند...
2740
بچه ها دعوام نکنیدا ولی از خیلی چیزا گذشته من با اینکه بنزین و برق و آب و تلفن و جریمه ها رو گرون کردن موافقم چون اینجوری فرهنگسازی میشه و نسل آینده درست مصرف کردن رو یاد میگیرن.
به خدا تو کشورهای اروپایی هم همینه. اونجا قیمت ماشین از هزینه نگهداریش خیلی کمتره.مثلا مالیات و جریمه و پول بنزین و....
ما ضربه میخوریم ولی می ارزه که بچه هامون یاد بگیرن.
البته این فقط نظر منه!
مدارا میکنم وقتی که تو میری
میدونم با یه حس تازه درگیری