2752
2734
عنوان

بچم 6 ماهشه حامله شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 13984 بازدید | 54 پست
خوب عوضش تا 25 سالت بشه بچه هات از آب و گل در اومدن و می رسی به زندگی ات نه مثل من که الان 28 ام اولی اش 3 سالشه و مثلا 35 تازه باید دومی رو بیارم
خیلی از معلول ها خانه نشین هستند فقط به خاطر نگاه ادامه دار من و تو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم مبارککککک باشهههه دیگه این قند عسل اومده تو دل مامانش باید بهش خوش امد بگی خدا بهت دوباره برکت داده اره خیلییییی سخته اما. هیسسسسسس اصلا ناشکری نکنیاااا افرین دوست گلم منم پری نمیشم اما بهداشت گفت حتما جلوگیری کن و خودش کاندوم هم میده
خدایا کمکم کن
2731
نه بابا باید مراقب بودی چه کسایی رو میزارن تو بهداشت من به این نتیجه رسیدم که اونا هیچی نمیفهمن،من دخترمو باجلوگیری طبیعی حامله شدم 11ماهش بود دوباره حامله شدم قرص اورژانسیم اثر نکرد اما 2ماهگی سقط شد الان هم آیودی گذاشتم هم کاندوم وقتی میبینی زود حامله میشی باید خیلی سفت و سخت جلوگیری کنی
ایشالا دامنتونو خدا سبز کنه من تو بارداری اولم خیلی سختی کشیدم هم بیمارستان بستری بودم خیلی غصه و تنهایی و غربت کشیدم دکتر گفت امکانش هست بیبی غلط بگه حالا فردا میرم ازمایش.... دعاکنید برام اوضاعمون رو براه نیست
از زندگانیم گله دارد جوانیم شرمنده جوانی از این زندگانیم