2737
2739
عنوان

بیمارستان صارم-دکتر زنان

225 بازدید | 10 پست
سلام دوستان من می خوام برای نی نی اول اقدام کنم. می خوام قبلش برم دکتر زنان که تا آخر بارداری پیش همون دکتر برم. آیا کسی بیمارستان صارم رفته؟ خوبه یا نه؟ بیاید بگید پیش چه دکتری رفتین که خوب بوده؟
فاز 8 (دره بهشت) - پروژه رکن اسکان بین الملل
من به عنوان کسی که چند شب تو بیمارستان صارم خوابیدم به خاطر بارداری پرخطرم و اونجا سزارین شدم میتونم بگم در مقایسه با بیمارستانهای هم قیمت خودش فقط ظاهر داره و اصلا نرس هاش متخصص و حرفه ای نیستن و یه جو کاملا خاله زنکانه بهش حاکمه من راضی نبودم ولی چون دکترم رو خیلی دوست داشتم و قبول کردم رفتم اونجا متخصص بیهوشیش با بیمارستانهای دیگه قابل مقایسه نبود و افتضاح بود افتضاح کلا پرستاراش اولش خیلی خوش ظاهرا ولی بعدش هی با آدم دعوا میکنن!چون من چند شب خوابیدم دیدم
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سالیس جان فقط زایمان کرده و ندیده عمق مشکلاتشونو ولی من چند شب خوابیدم بعدم میگم نسبت به قیمتش من مثلا بیمارستان لاله که یه بار عمل کردم رو ترجیح میدم صارم فففففففففففقط ظاهر خیلی خیلی خوب و دوست داشتنی داره وگرنه از تخصص و درک مادر هیچ خبری توش نیست من بخصوص از دکتر بیهوشیم و پرستارها اصلا راضی نبودم
توش پر از خانواده هایی که از شهرستانها اومدن برای درمان ناباروری و کلا نسبت به یه بیمارستان شخصی محیطش خیلی شبیه بیمارستانهای دولتیه ! و همش پرستاراش دست کم میگیرن مراجعینو فک میکنن مثلا چه خبره دیگه !
بعدم بستگی از انتظاراتتون نسبت به بیمارستان داره دیگه هر کسی یه دیدی داره من خوشم نیومد چون تخصصشون پایین بود فقط ظاهر بود فقط
2738
دختر خاله نن اورژانسی عید رفت اونجا نه بخش سونوگرافیش کار میکد نه دکترهکهمثلا متخصص زنان بود مثلادم با دختر خالم حرف زد بنده خدا هفته هشت بود و حاملگی پوچ .بعد این خانم دکتر بهش شیاف داده بود بزنه در حالیکه اصلا نمیدونست جنین هست یا نه؟ صارم فقط فقط اسم در کرده
عجب خیاط ماهریست دنیا...دل هیچکس را برای من تنگ ندوخت....
دختر خاله من اورژانسی عید رفت اونجا نه بخش سونوگرافیش کار میکرد و نه دکتره که متخصص زنان بود مثلل ادم با دختر خالم حرف زد بنده خدا هفته هشت بود و حاملگی پوچ .بعد این خانم دکتر بهش شیاف داده بود بزنه در حالیکه اصلا نمیدونست جنین هست یا نه؟ صارم فقط فقط اسم در کرده
عجب خیاط ماهریست دنیا...دل هیچکس را برای من تنگ ندوخت....