2733
2734
عنوان

همسرم میگه من رو ببخش

1288 بازدید | 61 پست

سلام دوستانم 

من و همسرم ۲۱ سال ازدواج کردیم و من ۳۸ سالمه و همسرم ده سال از من بزرگ تر

همیشه بهم خیانت کرده و توجه نکرده

یک پسر ۱۷ ساله داریم

خودم شاغلم و خونه و ماشین دارم و مشکل مالی ندارم

حالا که می خوام طلاق بگیرم برم ، میگه من اشتباه کردم ، بهم برگرد، کلا هیچ حسی دیگه بهش ندارم و دل کندم ازش.

به نظرتون بهش فرصت بدم یا بعد ۲۱ سال تغییر نمی کنه؟!

تو این 21 سال همش بهت خیانت میکرده؟

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخواست تغییر کنه تا الان کرده بود

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731

نبخشش بزار بخندیم 😂

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
آره همش 

پس درست بشو نیس

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻