2752
2734

خواهشا هرکس شیوا طالبی رو میشناسه خودش یا اطرافیان تحت نظر ایشون بودن تو بارداری وزایمان بهم بگه راضی بوده یانه 

نميشناسم ولي من خودم بعد ٢ تا سقط رفتم پيش شهناز فشاركي زيمان كردم فقط يك قرص اسپرين بود كه اون ...

منم سقط داشتم جنین تشکبل نشد دوسه ماه پیش رفتم پیش دکتر شیوا طالبی بهم اسپرین وویتامین وفولیک اسید داد گفت بخور واقدام کن برای بارداری دیگه امید به خدا من از اخلاق وبرخورد خوبشون خیلی خوشم اومد ولی خواستم بدونم کسی ایشون میشناسه بهم بگه راضی بوده یانه تا مطمئن بشم از انتخاب دکترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سلام خانمی خوبید؟ 

منم مثل شما دقیقا تو سونوگزافی هام گفتن جنین تشکیل نشده پوچه 

نمونه بعد کورتاژ رفت پاتولوژی اومد گفتن مول هیداتیفرم 

اما دکتر احمق من اصلا برام بتا چک نکرد و منم از همه جا بی خبر 

الان بعد از سه سال از اون قضیه باردار شدم و هفده هفته ام 

به دکترم گفتم قبلی مول هیداتیفرم بوده چیزی نگفت فقط قبل اقدام بهم آسپرین داد 

حالا میترسم تو این بارداریم عود کنه 

شما چیکارا کردید بعدش؟ 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
سلام خانمی خوبید؟  منم مثل شما دقیقا تو سونوگزافی هام گفتن جنین تشکیل نشده پوچه  نمونه ب ...

عزیزم اصلا نترس من بعدش فقط بتا چک کردم که صفر شد الان که‌ بارداری ومشکلی نداری دیگه نگرانی نداره اون چک کردن بتاهم برای اطمینان بیشتره .من‌ الان دوباره باردارم وهشت هفته قلب جنین دیده نشد منتظرم دوباره برم سنو دل شکسته وناامیدم برام دعا کنید

عزیزم اصلا نترس من بعدش فقط بتا چک کردم که صفر شد الان که‌ بارداری ومشکلی نداری دیگه نگرانی نداره او ...

انشالله که این دفعه بری سونو و دلت شاد شه 

جالب اینه دکترم میگفت پوچه اگه مول بود تو سونو مشخص میشد یا علائم همراهش بود 

اما من موندم تو دوراهی تشخیص دکترا 

امیدوارم که صدای قلب نی نیت رو بشنوی 

گاهی دیرتر شنیده میشه 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
انشالله که این دفعه بری سونو و دلت شاد شه  جالب اینه دکترم میگفت پوچه اگه مول بود تو سونو مشخص ...

انشالله .اره مول کامل که بدخیم میشه تو سنو مثل خوشه انگوره ومشخص میشه واستفراغ شدید وخونریزی شدید داره

من رفتم پیشش ۵ ماه هم زیر نظرش بودم فقط بلده بگه عزیزم و به خودش برسه یکم بخنده کلا گیجه حواسش اصلا به مریض نیست خدا دوسم داشت بهم رحم کرد شب بعد از جشن جنسیت سونوم خوندم ۴ تا خط فارسی با دقت نخونده بود که ببینه نمزدونم‌چرا سونو سجادپور بهم نگفت اگه دو روز دیرتر سونوم خودنده بودم دیگه نمیتونستم قانونی سقط کنم ؛ یه میوم ۳ سانتی داشتم با گریه رفتم پیشش که این چیه اینقدر استرس بهم داد و ترسوندم اصلا آرومم نکرد حالا فهمیدم هیچی نبوده و فقط میخواسته بعد از زایمان بگه من از پسش براومدم به خاطر میوم کوچولو فقط آسپیرین خوردم داد

من رفتم پیشش ۵ ماه هم زیر نظرش بودم فقط بلده بگه عزیزم و به خودش برسه یکم بخنده کلا گیجه حواسش اصلا ...

من که نینیم سقط شد دیگه هم پیشش نمیرم بچه دوستمم تو زایمان دستشو کشیده مشکل پیدادکرده 

میگم من متوجه نشدم یعنی شما پنج ماهگی سقط کردی ؟چرااا؟؟

من که نینیم سقط شد دیگه هم پیشش نمیرم بچه دوستمم تو زایمان دستشو کشیده مشکل پیدادکرده  میگم من ...

بله سقط پزشکی شدم بچم شکاف کام و لب داشت رفتم پیش سونوگرافی سجادپور خیلی با ذوق بچم‌میدیدم بچه اولم بود شازد دلش سوخت مشکل بهم نگفت بعد از سونو مستقیم اومدم پیش طالبی مطبش گفتم جنسیت نگو بهم چهار تا خط فارسی شکاب کام ندید بعد از جشن جنسیت رفتم تمینطوری سونوم ببینم میومم بزرگ شده یا نه یاو خوندم شکاف کام و لب دو روز وقت دیگه داشتم قانونی سقط کنم و گرنه خدا میدونه چه بلایی سرم میومد شوهرم خواست بره شکایت کنه گفتم زرا سقط بهش گیریم 

بعدش کدوم دکتر انتخاب کردی 

دکتر زهرا علامه میرم میدونی دکتر خوب باید تو سایت علم سنجی علوم پزشکی پیدا کنی تو اینترنت سرچ کن دانشگاه اصفهان تخصص زنان و درجه علمی دانشیار و استاد همه پرفسورا اونجاست اسمشون وارد نامشون بشو و تخصص مربوط به خودت برو مثلا اگه بارداری پرخطری الهه زارعان پرفسوره اینکار اگه میخواهی ivfکنی متخصص همین کار و پرفسورش اسمش هست برو بین این دکترا تحقیق کن بهترین انتخاب کن چون اینا علمشون به روزه 

2706