موضوع بحث

خوردن پرتقال در بارداری باعث آلرژی نی نی می شه؟

1393/06/23 18:28 12
موضوع بحث: خوردن پرتقال در بارداری باعث آلرژی نی نی می شه؟
نی نی یکی از دوستام آلرژی شدیدی داره. خودش معتقده علتش اینه که تو بارداری زیاد پرتقال می خورده. من هم الان تو ماه پنجمم و هر روز آب پرتقال می خورم. شما چیزی در این باره نمی دونین؟
بعید میدونم ربطی داشته باشه
دیوانه ام میکند فکر اینکه زنده زنده نیمی از من را از من جدا کنند.لطفا.... تا زنده ام بمان
من در تمام دوران بارداری روزی یک لیوان آب پرتقال را می خوردم .کوچولوی من هفت ماهشهو شکر خدا سالمه سالمه
من در مورد نارنگی شنیده بودم که زیاد خوردنش مضره. اما پرتقال چی؟
فکر نکنم پرتقال ربطی به الرژی داشته باشه
باید گاهی سکوت کنیم.... شاید خدا هم حرفی برای گفتن داشته باشد...
فکر نکنم پرتقال ربطی به الرژی داشته باشه
باید گاهی سکوت کنیم.... شاید خدا هم حرفی برای گفتن داشته باشد...
در طول بارداری رو نشنیدم که آلرژی زا باشه
ولی شنیدم به نی نی تا 1 سالگی نباید آب پرتقال و لیمو داد
سلام چه ربطی داره من دوستم ویاره پرتقال داشت یه عالمه پرتقال میخورد تازه پرتقال ویتامین سی داره میگن باید زیاد بخوری
من ویار پرتقال داشتم
دخترم هم آلرژی گرفت
حالا به این ربط داره یا هوای آلوده یا ... نمی دونم
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
نه ربطی نداره من روزی 2-3 تا پرتقال میخوردم هیچی نشد اتفاقا پرتقال میوه زیباییه و بچه رو خوش آب و رنگ میکنه
خدا مهربونی کرد تو رو سپرد دست خودم....
منم روزی 1لیوان رو می خوردم پسرم آلرژی داره ... البته شدید نیست می گم نکنه بخاطر این بوده!!! شایدم ربطی نداره...
البته من از 5ماهگی فرنی و حریره رو شروع کردم بعضی ها می گن چون 1ماه زودتر شروع کردم آلرژی گرفته...
رزا جون یعنی پسرت تا قبل از 5 ماهگی آلرژی نداشته دیگه؟
سلام مامانی گل کسی هست که تو این فصل ویار نارنگی کرده باشه ؟؟؟؟ همسر تو این کار هست اگر کسی میخواد پیام بده 09194075234
نقاش باش... و تابلو زندگیت را با زیباترین رنگهای پالت عشق و محبت زنگ آمیزی کن... روزگارتان شاد...
ارسال پاسخ و نظر شما