2737
2739
دخترم داشت با کتابش بازی می کرد یه لحظه دیدم یکی از منگنه های کتابش نیست درست داشت همون قسمت رو می خورد سریع دستم رو بردم تو دهنش ولی چیزی ندیدم.
ظاهرا حالش خوبه. گریه هم نمی کنه. شیرش رو هم خورد. نمی دونم قبلا میخ منگنه افتاده و من حواسم نبوده یا این که خوردتش.
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهترین کار اینه که به دکتر مراجعه کنی.ولی اگه غذا میخوره پوره سیب زمینی بهش بده.سیب زمینی دورشو میگیره و نمیزاره اذیت بشه.ولی اگه حال عمومیش خوبه نگران نباش.ولی عزیزم کتاب نی نی تو این سن نباید منگنه داشته باشه.معمولا کتاباشون پلاستیکی یا پارچه ایه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ممنونم دوستان
الان با یکی از دوستامون که دکتر عمومی هست صحبت کردم اون گفت پیش دکتر اطفال هم ببری در نهایت چون مطکئن نیستی خورده یا نه تو رو می فرسته رادیولوژی اما چون رادیولوژی بالاخره ضرر داره من بچه خودم هم که بود 24 ساعت صبر می کردم بیقراری یا استفراغ جزء نشونه هایی هست که می تونه داشته باشه
اون می گفت تا 95 درصد مواقع دفع می شه
من هنوز غذای کمکی ندادم و داره شیر خودم رو می خوره

مریمی جونم از همون اول که نمی شه سیب زمینی بدم می شه

حالا تا فردا صبر می کنم
از همتون ممنونم برام دعا کنید دارم از سردرد می میرم

باز هم اگر نظری دارید یا تجربه ای ممنون می شم
ممنوم مامان پارسا.
دوستان من هر وقت یه تاپیک می زنم بعدش میام و تجربه ام رو می گم

خوب ما بالاخره بعد یک هفته رفتیم عکس گرفتیم و خدا را شکر خبری نبود.
دکتر دختری می گفت تو بچه های بزرگتر سیب زمینی مشکل رو حل می کنه
دوستمون می گفت اگر بچه خوب شیر بخوره و موقعی که آروم هست شکمش رو با دست لمس کنید و نرم باشه به عبارت دیگه سفت نباشه مشکلی نیست. استفراغ و بی قراری از نشونه هاش هست.

2706