2737
2739

سلام دوستان. من خیلی دوست دارم برم مژه بذارم. از این طبیعی ها . اما سرچ که کردم دیدم مانع وضو میشه یعنی آب به اون قسمت نمیخوره. شما چیزی میدونین ؟ که راهی باشه بشه مژه کاشت؟

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.

05132020

کاربری مرد - فعال مدنی - کارشناس سیاسی امنیتی اقتصادی - پاسخگو هرررررررررررسوال دینی و سیاسی بشرط بقا کاربری             خدایا خودت کاربریمو نگه دار . پناه میبرم به تو از تعلیق کنندگان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

05132020

این چه شماره ای هست؟

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
2728
این چه شماره ای هست؟

پاسخگوی سوالات شرعی

کاربری مرد - فعال مدنی - کارشناس سیاسی امنیتی اقتصادی - پاسخگو هرررررررررررسوال دینی و سیاسی بشرط بقا کاربری             خدایا خودت کاربریمو نگه دار . پناه میبرم به تو از تعلیق کنندگان

09640 زنگ بزن ببین میشه

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
پاسخگوی سوالات شرعی

ممنون ازت

2740
عزیزم من یه مدت خیلی افتاده بود تو سرم که مژه بذارم زنگ زدم پرسیدم گفتن غسل و وضو نداره.

ای وای. چقدر دوست دارم. اما نمیشه