2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو دیگه ماری جون
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
2731
2740
سلام توپل جون .......... من از دیروز نبودم.........
باید هر شب روغن رزماری و فندق با هم قاطی کنی............ بزنی به مزه هات .......... بعد هر دو هفته یکبار بدی دست یه نفر که وارده................... یه ذره از مزه هاتو بچینه .................به اندازه یک میل..............
این کارو باید تا شش ماه انجام بدی ...........مطمئن باش جواب میگیری.............. من خودم این کارو کردم .............. مزه هام دو برابر شد...........
خدایا به خاطر همه چیز شکرت
سلام

من شنیدم مژه وقتی کوتاه میشه دیگه رشد نمیکنه و در همون حد میمونه.... یکیو دیدم که مژه هاشو کوتاه کرده بود که بلند بشه ولی دیگه بلند نشد و در همون حد موند
خدا آن حس زیبایی است که در تاریکی صحرا، زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را، کسی آهسته می گوید: کنارت هستم ای تنها!.... و دل آرام می گیرد.
این دروغو الکیه......چون تمام موهای بدن وقتی کوتاه یا کنده میشن دوباره رشد میکنن........... مثلا کسایی که شیمی درمانی میشن ....دیگه مزه هاشون در نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
خدایا به خاطر همه چیز شکرت
واااای نگووووووو
من نوجوون که بودم تخته کم داشتم
یکی از بچه های های کلاس کلاسمون که همیشه هم رو مد بود و یجورایی الگوووووو مژه های کم و کوتااااااااااااااااهی داشت
من هم فکر کردم مده رفتم مژه هامو یه کم کوتاه کردم
وای مگه بلند می شد ؟
پدرم در اومد
منم مژه ای داشتم ها !
به نظر من که ریسکه
از چاله نیوفتی تو چاه
روغن درمانی کن ، همینایی که ژینا ناز و ماری جون گفتن