2733
2739
سلام شوهرم 80 درصد اسپرماش آسیب دیده است و واریکوسل گرید 2 داره دکتر نوروزی گفته عمل باید بشه حالا قبل عمل میخواییم یه دکتر گیاهیم بریم
خدایا منتظر معجزه توام , تو زندگیم دستمو بگیر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مریم جون نمیخوام تو دلتو خالی کنم ولی دارو و اینا بیشتر اتلاف وقته ما هم به پیشنهاد یه دکتر دیگه ۶ ماه با مصرف داروهای بیخودش گذروندیم بعد که دیدیم خبری نیست گفتیم بریم تو کار عمل شاید بهتر باشه
!53v45 (رمز گاوصندوقمه) ادرس بدم ؟
2742
میشه یه مرد سالم باشه ولی بعد چند سال واریکوسل بگیره؟ آخه شوهر من آزمایشهای قبلیش سالم بود و من چند تا سقط داشتم ولی حالا دکتر میگه شاید ضعیف شده باشه !!!
کولی کنار آتش رقص شبانه ات کو؟ شادی چرا رمیده؟ آتش چرا فسرده؟
2740
سلام عزیزم همسر من بنا به تشخیص یه پزشک از خدا بی خبر نیاز به عمل داشت جالبه فرستاده بودش یه جا سونو که اون سونوگرافیست هم گفت که اصلا نمی تونی با این وضعیت بچه دار شی اول این رو بگم که به لطف خدا باردارم نمی دونی چقدر استرس داشتیم این چند ماه ولی یه دکتری رفتیم گفت من از پول بدم نمیاد ولی نیازی به عمل نداری واین سونو معتبر نیست شوهرم یه جای دیگه از و سونو داد و خدا رو شکر جوابش کلا عوض شد و همسرم استرسش که رفت من باردار شدم کاملا طبیعی حتما پزشک خوب انتخاب کنین عمل الکی نکنه اگه فقط یه جا ازمایش داده یه مرکزی که ای وی اف داره حتما دوباره ازمایش بده و مایع رو از ابتدا تا انتها توی طرف بریزه مخصوصا اولاش رو که خیلی مهمه اگه سوالی داشتی پیام بده بهم گلم دکتر رنجبری بیمارستان پیامبران اگه بهتون نزدیکه یه سر برین اونجا اتاق مخصوص برای اینکه به همسرت برای نمونه گیری کمک کنی داره شاید مراکز بهتری هم باشه ولی برای ما اونجا خیلی خوب بود ان شالله بزودی باردار بشی گلم
2706