2410
2553
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825099 بازدید | 14618 پست
دکتر مدنی که خیلی مزخرفه من یه بار دخترمو بردم پیشش پشیمون شدم. یه معاینه ساده را جوری انجام میداد همه بچه ها از گریه کبود میشدن. برای مردم هم احترام قایل نیست با اون نوبت دادن مسخرش
به بی نصیبی من کس به روزگار مباد
دکتر موحد هم تو همون خیابونی که بیمارستان دنا می خوره کنار هایلار من راضی بودم برای نی نی ها برای ابرو یه آرایشگاهی هست جاش اصلا با کلاس نیست ولی کارش عاااالیه هست آرایشگاه هنگامه تو خیابون قاآنی نو یکی از دوستام بهم معرفی کرد وقتی دانشجو بودیم به نظرم خیلی خوب بود یه خانمی هم هست میدان مطهری مجتمع مبعث دقیقا نمی دونم کدوم بلوک اگه خواستین می پرسم بهتون میگم اونم خوبه
زندگی شوق رسیدن به همان فردایی است که نخواهد آمد*
تو نه در دیروزی و نه در فردایی ظرف امروز پر از بودن توست *
شاید این خنده که امروز دریغش کردی آخرین فرصت همراهی با امید است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

والله من دکتر مدننی رو قبول دارم چون کارش درسته اخلاقش رو کاری ندارم الکی دارو نمیده.........اما فک میکنم فقط تا یکسال میسبینه...

بعد دکتر تقوی و انقیاد مال گوارش نیستند ارتوپد هستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

گوارش واقعا لنکرانی و ملک حسینی خوبند....

اطفال یه دکتر بود که من اروین رو یکبار بردم پیشش عالی بود یعنی اند سواد بود....فکر کنم اسماعیلی زاده بود والله دقیق اسمش یادم نیست.........طرفای معدل و اریبهشت بود از بیست متری سینما سعدی.....از 118 بپرسید...

دکتر تابان با اینکه دکتر اروین هست دستش خوبه اما همه چی رو ربط میده به آلرژی....
پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2456
دکتر معظم یه بدی که داره خیلی خیلی دارو میده کتوفین که حتما رو داروهاش هست

دکتر قدر قد وهما قادری هم دکترهای خوبی هستن مخصوصا قادری
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمی کند ........من از سکوت موریانه ها میترسم
سلام-دکتراطفال من دکترالبرزی رو پیشنهادمیدو بیمارستان دنا-دکترمدنی تایکسالگی نینی خوبه اره اخلاق و روش نوبت دهیش خیلی بده ولی تشخیصش خوبه البته میگم تایکسالگی یکی ازدوستام که بچشو(3ساله)برده بودپیشش بعد از دوجلسه که نتونسته بود تشخیص بده ادرس دکترالبرزی رو داده بود بهش منم ازهمون موقع میرم پیش البرزی وراضیم
دکترزایمانم هم دکتراصف جاه بود خیلی راضی بودم من شاید 6تادکتر رفتم تاایشون رو انتخاب کردم.تنهادکتری که وقتی گفتم میخوام سزارین کنم گفت چرا؟ایشون بود-بقیه تامیگفتم میخوام سزارین کنم میگفتن ازلحاظ هزینه اگرمشکلی نداری باشه واین واسم خیلی مهم بود
2714
وااااااااااااااااااااااای بچه ها ببخشید اشتباه نوشتم بجای دکتر لنکرانی نوشتم انقیاد

ببخشید منظورم دکتر لنکرانی بود

اما دکتر تقوی رو درست نوشتم متخصص گوارش بود اسم کوچیکشو یادم نیست
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
مونالیزا جان پیش میاد خواهر عیبی نداره
آمانیتا من شماره شو ندارم ولی از 118 بگیر از طرف میدون معلم میشه اول های همت شمالی سمت چپ
زندگی شوق رسیدن به همان فردایی است که نخواهد آمد*
تو نه در دیروزی و نه در فردایی ظرف امروز پر از بودن توست *
شاید این خنده که امروز دریغش کردی آخرین فرصت همراهی با امید است
سلام دوستان

بهترین دکتر شیراز برام معرفی میکنید اینبار برای زایمان و بارداری نیست میخوام برای زن داداشم میخواد عمل رحم کنه و مثانه ..چون هر دوش اومده پایین و بیچاره خیلی ناراحته ...هزینه و خرج براش مهم نیست ...فقط میخواد دکتر خوب باشi ممنونم اگه جواب بدینننننننننننن
دکتر عمویی عالیههههههههههههههههههههههههه.................................فکر کنم فقط مطهری میشینه چون استاد تمامه و کوثر عمل میکنه......

سارا جون رفو کار هرکس نیست من یکی میشناسم با اینکه تعریفش میکردند اما متاسفانه کارش تمیز نیست
پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام دوستان ، من یه سوال داشتم راجع به مسافرت به شیراز ، میشه اینجا بپرسم ؟
میخوام بلیط رزرو کنم ، 13،14 و 15 خرداد با توجه به تعطیلی و مناسبتش خوبه یا امکان داره یه سری اماکن دیدنی و تاریخی و ... بسته باشن ؟ (15 خرداد ولادت حضرت علی هم هست )
2706