2737
2739
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825871 بازدید | 14618 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من میگم الان حسابی کامنت گذاشتیم تاپیک زیادی فعال شده بریم یه هفته استراحت کنیم خستگیمون که در رفت اگر حوصلمون شد دوباره بیاییم. نا سلامتی اینجا شیرازه........................
به بی نصیبی من کس به روزگار مباد
بچه ها من میگم الان حسابی کامنت گذاشتیم تاپیک زیادی فعال شده بریم یه هفته استراحت کنیم خستگیمون که در رفت اگر حوصلمون شد دوباره بیاییم. نا سلامتی اینجا شیرازه........................
2728
سلام خیلی خوشحالم که تاپیک شیرازیا هم اینقدر فعال شده هروقت میام تاپیک بالا هست مرسی دوستان
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
در مورد دکتر گوارش هم باید بگم که من اصلا دکتر انقیاد رو پیشنهاد نمیکنم

آخه بابای من چند سال پیشش میرفت چند بار اندوسکوپی واسش انجام داد اما هیچ تغییری نکرد

تا بالاخره رفت پیش دکتر تقوی که اون زمان توی بیمارستان سعدی بود و بعد از 2 جلسه واسه همیشه خوب شد
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
2740
سلام...

شیرازیها منم چند تا سوال بپرسم؟؟؟

چند روز پیش سوال کردم ولی جواب نگرفتم...گریهههههه

اسم خانومی که توارایشگاه نگین ابرو خوب بر میداره چیه؟؟؟

ارایشگاه ابرو دیگه چی به نظرتون خوبه؟؟؟

منم دنبال متخصص گوارش عالی هستم.....یه نفر بهم دکتر علیزاده تو بیمارستان کوثر رو پیشنهاد کرده...شما هم لطفا پیشنهاد بدین.....

دکتر اطفال عالی به جز مدنی وپیشوا وتابان وحقیقت تو شیراز کیه؟؟؟مطبش؟؟؟می خوام هم کارش خوب باشه هم هر وقت خواستم در دسترس باشه...

موبایل فروشی با انصاف که گوشی دست دوم رو به قیمت خوب بر داره سراغ دارید؟؟؟اخه گوشیم نو نو نو هستش فقط 3 ماه دستم بوده....

مرسی که جوابمو می دین....شرمنده ها ایقد سوال کردم.....ههههه
سلام...

شیرازیها منم چند تا سوال بپرسم؟؟؟

چند روز پیش سوال کردم ولی جواب نگرفتم...گریهههههه

اسم خانومی که توارایشگاه نگین ابرو خوب بر میداره چیه؟؟؟

ارایشگاه ابرو دیگه چی به نظرتون خوبه؟؟؟

منم دنبال متخصص گوارش عالی هستم.....یه نفر بهم دکتر علیزاده تو بیمارستان کوثر رو پیشنهاد کرده...شما هم لطفا پیشنهاد بدین.....

دکتر اطفال عالی به جز مدنی وپیشوا وتابان وحقیقت تو شیراز کیه؟؟؟مطبش؟؟؟می خوام هم کارش خوب باشه هم هر وقت خواستم در دسترس باشه...

موبایل فروشی با انصاف که گوشی دست دوم رو به قیمت خوب بر داره سراغ دارید؟؟؟اخه گوشیم نو نو نو هستش فقط 3 ماه دستم بوده....

مرسی که جوابمو می دین....شرمنده ها ایقد سوال کردم.....ههههه
هنگامه جون دکتر خودم دکتر الهام شرکا...خ باغشاه.ساختمان مهر بود....خیلی ازش راضی بودم هم خیلی به روزه هم وقت شناس..من ساعت 2 نصف شب زایمان کردم...دکتر شرکا از 1 اونجا کنارم راه میرفت
سلام شیرازیوی گل
من دیروز رفتم آرایشگاه نگین
همه خوش برخورد و عالی
ابرو هامو عالی برداشتن برام 3500
تازه واسه صورتم اصلاح با شمع 9000 تومن گرفت اما 2 بار شمع زد به صورتم و حسابی خوشکل شدم (قبلا آدینه میرفتم 1 بار بیشتر شمع نمیزنه به صورت و خوبم تمیز نمیشه 7000 تومنم میگیره)
موهامم انقده خوشکل شده (با سشوار 11000)

الهی کیفتون تو خواب کوک باشه کاکوها
سلام شیرازیوی گل
من دیروز رفتم آرایشگاه نگین
همه خوش برخورد و عالی
ابرو هامو عالی برداشتن برام 3500
تازه واسه صورتم اصلاح با شمع 9000 تومن گرفت اما 2 بار شمع زد به صورتم و حسابی خوشکل شدم (قبلا آدینه میرفتم 1 بار بیشتر شمع نمیزنه به صورت و خوبم تمیز نمیشه 7000 تومنم میگیره)
موهامم انقده خوشکل شده (با سشوار 11000)

الهی کیفتون تو خواب کوک باشه کاکوها
2706