موضوع بحث

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| 1396/01/22 | 20:46 14370 بازدید
سلام-دکتراطفال من دکترالبرزی رو پیشنهادمیدو بیمارستان دنا-دکترمدنی تایکسالگی نینی خوبه اره اخلاق و روش نوبت دهیش خیلی بده ولی تشخیصش خوبه البته میگم تایکسالگی یکی ازدوستام که بچشو(3ساله)برده بودپیشش بعد از دوجلسه که نتونسته بود تشخیص بده ادرس دکترالبرزی رو داده بود بهش منم ازهمون موقع میرم پیش البرزی وراضیم
1391/02/12
|
00:01
دکترزایمانم هم دکتراصف جاه بود خیلی راضی بودم من شاید 6تادکتر رفتم تاایشون رو انتخاب کردم.تنهادکتری که وقتی گفتم میخوام سزارین کنم گفت چرا؟ایشون بود-بقیه تامیگفتم میخوام سزارین کنم میگفتن ازلحاظ هزینه اگرمشکلی نداری باشه واین واسم خیلی مهم بود
1391/02/12
|
00:04
هزینه مهم نبودا اینکه دکتر سریع قبول کنه سزارین کنه واسم جالب نبود-من خودم 100درصدسزارین میخواستم چون خیلی میترسیدم ازطبیعی
1391/02/12
|
00:24
بچه ها خیاط رفوگر خیلی خوب سراغ دارید ؟ فوری فوریه.
1391/02/13
|
06:49
وااااااااااااااااااااااای بچه ها ببخشید اشتباه نوشتم بجای دکتر لنکرانی نوشتم انقیاد

ببخشید منظورم دکتر لنکرانی بود

اما دکتر تقوی رو درست نوشتم متخصص گوارش بود اسم کوچیکشو یادم نیست
1391/02/13
|
11:37
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
مونالیزا جان پیش میاد خواهر عیبی نداره
آمانیتا من شماره شو ندارم ولی از 118 بگیر از طرف میدون معلم میشه اول های همت شمالی سمت چپ
1391/02/13
|
12:32
زندگی شوق رسیدن به همان فردایی است که نخواهد آمد*
تو نه در دیروزی و نه در فردایی ظرف امروز پر از بودن توست *
شاید این خنده که امروز دریغش کردی آخرین فرصت همراهی با امید است
سلام دوستان

بهترین دکتر شیراز برام معرفی میکنید اینبار برای زایمان و بارداری نیست میخوام برای زن داداشم میخواد عمل رحم کنه و مثانه ..چون هر دوش اومده پایین و بیچاره خیلی ناراحته ...هزینه و خرج براش مهم نیست ...فقط میخواد دکتر خوب باشi ممنونم اگه جواب بدینننننننننننن
1391/02/13
|
13:54
دکتر عمویی عالیههههههههههههههههههههههههه.................................فکر کنم فقط مطهری میشینه چون استاد تمامه و کوثر عمل میکنه......

سارا جون رفو کار هرکس نیست من یکی میشناسم با اینکه تعریفش میکردند اما متاسفانه کارش تمیز نیست
1391/02/13
|
16:08
دوستت دارم حتی بیشتر از قبل
سلام دوستان ، من یه سوال داشتم راجع به مسافرت به شیراز ، میشه اینجا بپرسم ؟
میخوام بلیط رزرو کنم ، 13،14 و 15 خرداد با توجه به تعطیلی و مناسبتش خوبه یا امکان داره یه سری اماکن دیدنی و تاریخی و ... بسته باشن ؟ (15 خرداد ولادت حضرت علی هم هست )
1391/02/13
|
17:47
سلام دوستان-گفتم بیام یه چیزی بنویسم از قعر جدول تایپیکو بکشم بالا-دکتر لنکرانی عالیه ولی نوبتهاش شنیدم خیلی دیر به دیره
1391/02/13
|
21:26
بچه ها اگه میشه کمک کنید من واقعا ریزش موهام رفته رو اعصابم دکتر رفتم آزمایش کامل دادم میگه هیچی نیست یه سری دارو داده که هیچ اثری نداره کسی تجربه ای داره که کمکم کنه؟ اگه باشه ممنون میشم من برای پوست میرم پاکشیر برای مو هم برم خوبه؟ یا جایی یه چیز دیگه سراغ ندارید من واقعا نگرانم.
راستی من امروز کل 54 صفحه رو خوندم و تو دفترم یادداشت کردم حالا میتونم دسته بندیشون کنم و اینجا بنویسم شما بگید چطوری بنویسم که شما راحت تر باشید مثلا یه پست دکترها یه پست آرایشگاه یه پست لباس بچه اینجوری خوبه؟یا اصلا ننویسم؟
1391/02/13
|
23:03
واااای آرمیتا همه رو نوشتی شک کردم تو شیرازی هستی یا نه
ایییوووول خواهر
من ریزش مو دادشتم یه قرص آهن خوردم زینک هم داشت خوب شد پوستم هم خیلی خوب شده بود اسمش یادم نیست رفتم بیرون از داروخانه می پرسم بهت میگم کلا برای ریزش مو هر چیزی که روی داشته باشه یا همون زینک عالی هست
1391/02/13
|
23:46
مرسی هانی جون خیلی مهربونی عزیزم اما قرص زینک چه ایرانی چه خارجی میخورم حالم بد میشه یه مارک آمریکایی میخوردم یه مدت بهتر بود اما بازم دل پیچه میگرفتم بعد آزمایش هم که دادم کمبود هیچی ندارم نمی دونم چیکار کنم هرچی شامپو عوض میکنم فایده ای نداره .
راستی من شیرازیم ولی استثنا شده دیگه D: البته من به شدت با این حرفهایی که پشت سر شیرازیاست مخالفم lol
1391/02/14
|
00:04
آمانیتا جون خواهر نیکی و پرسش-هرمبحثی رو تو یک پست بذار-دست گلت درد نکنه-در مورد موهات هم منم میخواستم بگم زینک یا آهن بخور که هانی جون گفتن
1391/02/14
|
00:18
مرسی پلنگ صورتی عزیز پس من از فردا شروع میکنم میذارم. بوس بوس
1391/02/14
|
00:26
آمانیتا جان موسسه دیباگران واسه فتوشاپ خوبه.چهارراه زرگریه.
منم یه مدت آرایشگاه نیکا میرفتم.الان میرم رایاسان
با نظرت موافقم شیراز خیلی شلوغ و درهم برهم شده :)))
1391/02/14
|
00:28
I always have u on my mind
من عاشق در هم برهمیشم
آمانیتا جون من به جنبه خوبه حرف هایی که پشت شیرازی ها می زنن فکر میکنن
شیراز یها می گن زندگیوعشقه و سعی می کنن از لحظه به لحظه ش لذت ببرن
ووووای که چقدر دلم بری آفتاب جنگش تنگ شده
بــــــو س برای همه ی شیرای های گل
1391/02/14
|
10:49
مرسی امینتا ......................ولی حواست باشه هر ماه بروزش کنی...هههههههههههههههههه
1391/02/14
|
12:10
دوستت دارم حتی بیشتر از قبل
هانی جان اتفاقا من خودم به چشم دیدم که خیلی ها حسرت میخورن که چرا مثل شیرازیا زندگی رو ساده نمیگیرن و از صبح تا شب دارن کار میکنن اما شیرازیا همش دنبال تفریح و لذت بردن از زندگی هستند ما فقط به موقع کار میکنیم به موقع تفریح ولی بقیه همش کار کار کار D: راستی امسال هنوز گرم نیست پارسال این موقع خیلیییییییییییی گرم بود اما امسال هنوز آفتاب هنوز جنگ نشده
مریم،مادر جان حتما اگر بتونم این کارو انجام میدم. بوس
1391/02/14
|
14:01
ارسال پاسخ و نظر شما