2737
2739

خانم آذران چون همسرشان امتیار مهد رو گرفتند  به جای  خانم میرزایی که مسئول مهد هستند خود را صاحب اختیار میدانند و هر کاری صلاح بدونند انجام میدن ودر این مهد نود درصد شو آف هست و تبلیغات و ده درصد کار و دلسوزی وجود نداره شما وقتی عصر فرزندتان رو تحویل میگیرد فوق العاده کثیف و نامرتب و نکته دیگر فقط حالت بازاریابی هست تا بازدهی  بچه های بیمار رو میپذیرند و فکر سلامت بقیه نیستند  

سلام به همه ماماناي گل ني ني سايت 

خانم رويا من واقعا نميدونم شما كي هستيد و با چه جراتي با يك چنين ادبياتي درمورد مهدبوستان ابي اينطور مغرضانه سعي در سم پاشي كردن اذهان مادراي ديگه داريد

ايكاش مملكت ما هم مثل جاهاي ديگه دنيا انقد قانون مند بود كه افراد اينطور راحت نتونن بيان از افرادي كه دارن اينطور صميمانه و با عشق از بچه هاي ما نگهداري ميكنن و بهشون خدمت ميكنن تهمت بزنن

شما اگر دليل و مدركي داريد دال بر اينكه به بچه تون تو اون مهد ازار و اذيتي شده خواهشا كامل توضيح بديد و فقط به اراىه يكسري مساىل كلي و پوچ بسنده نكنيد و انقد گنگ و مبهم اقدام به اراىه خضعبلات نكنيد

بچه و خواهرزاده خود من از زمان كلاس هاي مادر و كودك دارن ميان مهد بوستان ابي 

چه زمانيكه مهد تو خود يوسف اباد بود و چه الان كه به ادرس جهان ارا نقل مكان كرده و در اين مدت هيچكدوم ازين مساىلي كه شما و خانم صبا گفتند رو نه ديديم و نه شنيديم 

براي من و خواهرم ارامشي كه مهد به بچه هامون ميده و مهربوني و دلسوزي مربي ها از همه چي مهمتر بود كه خداروشكر تو بوستان ابي به وفور ديده ميشه

همه مامانايي كه من ديدم كه از سلامت روان برخوردار بودن همگي به اتفاق از مديريت مهد سركار خانم اذران و دختراي گل و مهربون و تحصيلكرده شون و از سيستم اموزش و پرورش بچه ها راضي بودن ضمن اينكه براي خانم اذران بهيچ عنوان مساىل مالي مطرح نيست هركسي بياد و بگه مقدور نيستم ازشون كمتر ميگيرن من از همينجا دستشونو ميبوسم كه جو مهد انقد شاد هست كه بچه من عصر كه از مهد برميگرده لحظه شماري ميكنه كه كي دوباره صبح ميشه كه من بتونم برم مهد

بنظر كدوم يك از شما عزيزان بچه اي كه در مهد اذيت بشه اينطور با ذوق و شوق ميره مهدكودك

مساىل مثبت خيلي زياده كه بخوام بگم ولي از حوصله تون شايد خارج باشه

شايد كم و كاستي هم در بعضي زمينه ها باشه ولي در كل اين مهد جزء مهدهاي خوب يوسف اباد هست

من خودم بچه م رو با اطمينان صد در صد ميبرم و واقعا متاسفم ازينكه خانوم رويا عنوان كردن كه بچه ها رو در نقطه كور ازار ميكنن

من در زمان جذب دخترم مدتها ميرفتم و مينشستم و همه جاي مهد رو سر زدم و هيچكدوم از مساىلي كه شما عنوان كرديد رو نه ديدم و نه شنيدم ضمن اينكه خانم اذران مدير مهد از من شهريه نميگرفتن و بمن ميگفتن تنها زمانيكه بچه شما اين مهد رو بپذيره و شما با خيال راحت بچه تون رو بگذاريد و برويد ما ثبت نامش ميكنيم حتي اگه دوره جذب يكسال طول بكشه و به قدري مربي هاشون با مهربوني و عشق بچه منو در اغوش كشيدن كه بچه من دو هفته اي جذب شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از همين تاپيك ميخوام از خانم اذران گل كه خودشون فرهنگي هم هستن و از هر طريقي كه مجوز گرفتن و دارن مهد رو بهمراه دو تا دختر گل و تحصيلكرده شون اداره ميكنن كمال تشكر رو دارم ايشون محسنات زيادي دارن كه دليلي نميبينم بخوام تك تك عنوان كنم چون هركسي خودش بايد بره و محيط اموزشي بچه رو ببينه و به دلش بشينه

من از طرف خانوم رويا و تمام ماماناي بي انصاف از جمله خانوم صبا از خانوم اذران عزيز عذرخواهي ميكنم و دست تك تك مربي هارو ميبوسم كه انقد صميمانه و با عشق دارن به بچه هاي ما خدمت ميكنن

از طرف خانوم صبا عذرخواهي ميكنم كه ميفرمايند مهد هر هفته هزينه هاي الكي ميگيره ما كه همچين چيزهايي رو نه ديديم و نه شنيديم

و در اخر از طرف خانوم صبا عذرخواهي ميكنم كه ميفرمايند جشن هندوانه و اب بازي در مهد هزينه هاي هنگفت دارد چرا كه خود مديريت هزينه ها رو ميپردازد و در جشن هندوانه كه در تابستان برگزار شد خود مهد براي بچه ها هندوانه خريدند و بچه ها با يه اهنگ شاد كلي رقصيدن و شاد شدن و هندوانه اي كه خود مهد براشون خريده بود رو خوردن

چرا سعي در وارونه نشون دادن قضايا داريد عزيزان

و در اخر اينكه از تمام مادراي عزيزي كه ميخوان بچه هاشون رو ببرن مهد براي ثبت نام عاجزانه خواهش ميكنم خودتون بريد محيط رو و مديريت و سيستم اموزشي رو ببينيد و بعد تصميم بگيريد و سريع اسم مهد رو تو گوگل سرچ نكنيد كه با همچين نظرات مغرضانه و اشتباهي روبرو بشيد 

اگر مديريت محترم بوستان ابي از امثال اين مادر شكايت بكنن ديگه هركسي بخودش ين  اجازه رو نميده كه با نام بردن صريح اشخاص بياد مساىل خلاف واقع رو به اين راحتي در يك فضاي عمومي مطرح بكنه 

من بچه م رو از يك مهد كودك به اينجا اوردم كه بچه منو ترسونده بودن و بهش گفته بودن حق نداري گريه كني اگه گريه كني بايد براي هميشه بموني اينجا و بماند كه بچه من با چه مشكلاتي روبرو شد و با يك چنين مشكلاتي بچه رو اوردم مهد بوستان ابي و به چه زيبايي بچه منو جذب كردن

2728

و در اخر اينكه اگر مهدكودكي بد باشه و اين ايرادات رو داشته باشه صد تا مادر و پدر هر روز بچه شون رى با ارامش خيال نميذارن توي مهد

ولي خب از بين اين صد نفر هم دو نفر پيدا ميشن كه بخوان با غرض ورزي اين مساىل رو مطرح كنن و ذهنيت همه رو خواب كنن

ببخشيد پرحرفي كردم و نتونستم بطور كامل از محسنات مهد براتون بنويسم ولي اگر كسي مايل بود حاضرم دونه به دونه ش رو براتون شرح بدم

از دربان درب مهد تا الي اخرررررر

موفق و پيروز باشيد

يا حق

سلام مامان های مهربون

من دخترم رو از دو سالگی کلاس مادر و کودک که عصر ها برگزار میشد میبردم،آخه ما تهران آشنا و فامیلی نداریم، دخترم خیلی به من وابسته شده بود و اعراب جدایی داشت.

اما از وقتی که این تایپیک و این نظر ها رو هم خوندم خیلی با احتیاط و نگرانی میبردمش.   

یه مواردی رو با چشم خودم دیدم که واقعا تک بود و اولین بار بود میدیدم،من خودم سه سال مربی مهد بودم،مامانم هم رشته کودکیاری تدریس میکنن.

الان دخترم سه ساله شده و مهد کودکبوستانی آبی ومربی های مختلفی که باهاشون برخورد داشته رو با هیچ جاجایجای عوض نمیکنه.

عاشق مهدکودکش هست.

من و باباش هم فوق‌العاده راضی هستیم و به همکارامون توصیه کردیم،اونا هم الحمدالله راضی هستن

1

نظافت و ضد عفونی کردن وسایل ها، کلاس ها،سرویس ها و... به طرز وسواسگونه ای انجام میشه، چندین تا نیروی خوش اخلاق برای این منظور دارن

2هر کلاس همیشه دوتا مربی داره که جز رسیدگی به بچه ها هیچ وظیفه و مسئولیت دیگه ای ندارن واسه همین همیشه سرحال و خندون هستن

3، وارد مهد میشین همه بچه ها شاد و شنگول هستن و مثل پادگان داخل کلاس ها زندانی نشدن،هر موقع برین با آغوش باز میپذیرنتون و میتونین مستقیم برید بچه تون رو ببینید.

خلاف همه مواردی که میگم رو توی مهد های دیگه دیدم،دیدم که اون نیرویی که بچه هارو دستشویی میبره اینقدر آشفته و اخمو هست که بچه حاضره چند ساعت دسشوییش رو نگه داره! 

اما اینجا بچه ها قبل از خوردن صبحانه،میان وعده،نهار و... با اشتیاق میرن سمت سرویس ها

4 همه کلاس ها آفتابگیر و دلباز هستن

5 آموزش هاشون دقیقا منطبق با سن بچه ها و بر پایه جدیدترین شیوه هاست که مرتب با دقت بسیار آماده میکنن و به هر مربی میدن که با بچه ها کار کنن.قرار نیست هر مربی در کلاسش رو ببندم و فقط تند تند اون کاربرگ های آماده رو رنگ کنه و آخر کار به اسم بچه ها تحویل خانواده ها بدن

همه چی رو الان حضور ذهن ندارم بگم،اما وقتی این متن ها رو خونده بودم و یادمه که چقدر دلواپس بودم،اما الان حاضرم دست خانم اذران رو هم ببوسم که محیطی رو ترتیب دادن که من آسودگی خیال میتونم پاره تنم رو اونجا امانت بزارم ببوسم!

شما هم به نظر یکی دو نفر اکتفا نکنید و خودتون تشریف ببرید از نزدیک ببینید، در مهد همیشه به روی همه بازه،هیچ گوشه پنهان و ممنوعی وجود نداره،انرژی مثبت توی این مهد موج میزنه.

در پایان اینم بگم که نوه خود خانم اذران و رئیس یکی دیگه از مهد های سی ساله تهران که تازگی دیگه تعطیل شده توی کلاس دختر من هستن.

اگه سیستم آموزشی یا بهداشت مهد مشکل داشت افرادی که خودشون سی ساله این کاره هستن،بچه ها و نوه هاشون رو به این مهد نمیسپردن! 

البته از این بچه ها توی گروه سنی ها و کلاس های دیگه  هم کم نیست.

2738

خانم سوری عزیز سلام

من کاربر رویا هستم چون خیلی در سایت نی نی سایت به دلیل مشغله کاری فعال نیستم متاسفانه پسورد یوزر قبلی را فراموش کردم و کاربر جدید ساختم که خدمتتون عرض کنم بنده یکی از مدیران بانک پارسیان هستم و فوق لیسانس کامپیوتر و دانشجوی دکترا کامپیوتر. فکر نمی کنم شخصی با موقعیت تحصیلی و شغلی من و مشغله کاری زیاد سعی در سم پاشی و این داستان ها داشته باشه. 

پسر من در حال حاضر مدرسه می ره و خدا را شکر از پروژه مهد که بسیار خاطرات بدی را برام به جا گذاشت راحت شدم.   پسر من از زمانی که مهد در یوسف آباد بود می رفت منم مثل شما فکر می کردم حتی چند نفر را هم معرفی کردم خودم براشون تبلیغات می کردم تصفیه هوا خریدم و خیلی مسایلی از این قبیل . حتما حتما از همون خانم آذران سوال بفرمایید خدمتتون خواهند گفت ولی متاسفاته  با تمام اعتمادی که بنده بهشون داشتم در ساختمان جدید که به جهان آرا منتقل شده بودند اتفاقات خیلی خیلی بدی افتاد و در آن زمان خیلی ها بچشون را از اون مهد درآوردند. بنده اتفاقاتی که افتاده بود و به عنوان یه مادر باید مطرح می کردم که این بلاها سر بچه دیگه ای نیاد مسایل را گفتم اگر هم به دنبال سند و مدرک هستید یه سر تشریف ببرید بهزیستی اون زمان که من شکایت کردم خانم قاسمی مسئول بودند (درحال حاضر نمی دونم) ازشون بخواهید پرونده شکایت من را از بوستان آبی براتون بگویند. 

من نمی گم صد در صد بد هستند ولی خیلی خوب هم نیستند مزایایی دارند ولی معایب هم دارند. در رابطه با هزینه ها هم زمان ما غیر از شهریه که 850 هزار تومان بود ( تعرفه بهزیستی با تمام فوق برنامه ها نزدیک 400 بود و شهریه اغلب مهدها در آن زمان 500 بود) هر هفته یه جشنی برگزار می کردند . یه هزینه جدا می گرفتند و یه خانمی که متاسفانه اسمش را فراموش کردم عکس می گرفتند و هزینه چاپ عکس را (البته در صورت تمایل و سفارش) پرداخت می کردیم. 

شهریه 600 بود که خیلی غیرمنتظرانه ایشون اعلام کردند که از ابتدای ماه آینده شهریه 850 هزار تومان و هر کس هم که ناراحته بچه اش را نیاره.(شما اسم این را جی می ذارید؟) 

بنده سعی در اصرار فهماندن مطالب به جنابعالی را ندارم هر کس یه برداشت و قضاوتی داره و نسبت به آن برای آینده بچه اش برنامه ریزی می کنه . (که البته قابل ذکر است که بچه من خیلی خیلی آسیب دید و خیلی خیلی ما اذیت شدیم ولی خدا را شکر با کمک یه سری از دوستان دیگر (که اسم نمی برم که فکر کنید تبلیغات مهد دیگری مد نظرم هست) پسرم از اون مشکلات رها شد.

و در آخر لطفا از خانم آذران بپرسید چرا خانم دریا ابوالقاسمی را از مهد اخراج کردند ؟؟؟؟؟؟؟ فکر می کنم همین کفایت موضوع می کنه.

سلام من الان دو ساله دخترم در مهدکودک بوستان آبی یوسف اباد هست.

واقعا راضی هستم هم از مدیرش خانم آذران و هم کادر و مربیان دلسوز و خوش اخلاق

این دوست عزیز raya به نظرم خیل مغرضانه در مورد مهد صحبت کردند.

من اصلا هیچ تعصبی ندارم و واقعا خودم هم خیلی حساسم اما به نظرم مهدکودک بوستان آبی بهترین مهدکودک یوسف آباد هست.

عاشق کارآفرینی هستم
اگه نبودم بچه ها تو رو خدا بهم ایمیل بدین. shahrzad_sem@yahoo.com

سلام من در کارگاههای تخصصی کودک بوستان آبی شرکت کردم و خیلی عااالی بود چون بصورت هدفمند کودکان را اماده جدا شدن از والدین و رفتن به مهد کودک و دبستان میکند.

عاشق کارآفرینی هستم
سلام به همه مامانای یوسف آباد من برای انتخاب مهد پسرم از همین تاپیک خیلی استفاده کردم و مهد بوستان آ ...

سلام خانم رویا . الان دقیقا تبلیغ کدوم مهد رو می کنید که بوستان آبی رو مورد حمله قرار دادید؟ مهد بوستان آبی از هر نظر عالیه 

2706