2733
2739
عنوان

ازدواج با مرد متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 17228 بازدید | 92 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشن که نمیان بگن اینجا یکی بود تو همین سایت ولی احتمالا متواری شده زندگی خوبیم نداشت
اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2731
مال هرکی هست بهش بگوهیچ به وعده وعیداوحذفای مزخرف مردی که این درخواست روازت داره توجه نکن،زنش رویه جلسه ببین باهاش صحبت کن اگه رضایت دادبروزنش شووگرنه عمرافکرشوهم نکن
این دومورد که دیدم.هردو همسر اولشون موندن سر خونه زندگیشون. مرده برا زن دوم خونه گرفته.همشم پیش دومیه.ازدواجشونم دایمیه. همسر اول خودش خواسته بمونه چون شرایط طلاق و برگشت با بچه به خونه پدری نداشته
2740
اینجا هستن قطعا اینطور افراد ولی نمیان بگن که الان من تو وبلاگ شراره رن دوم یادمه خونده بودم میگفت اینجا عضوه ولی صداشو در نمیارن نمی تونی به نتیجه اینجا برسی البته وقتی عقل و وجدان و انسانیت یه عملی رو رد کنه دیگه معلومه که انجامش عاقبت نداره تحقیق نیاز نیست
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟💖😇😍💝                                                 
نمونه ش پدر من زن گرفته اولش خیلی مامان خدابیامرزمو اذیت کرده ولی دیگه فقط یه سال بانامادریم بوده بقیش فقط ماهی اندکی پول بهش داده وگرنه پیش مادرم برگشته
حال من حال عجیبیست هیچ کسی فکر کسی نیست
اگه واقعا برای درس میخوای...بدترین جا رو برای تحقیق انتخاب کردی بری گوگل حتی بهتر باشه فک کنم
اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2706