2737
2739
یاد قدیم ودیزیهای قدیم افتادم خیلی مزه خاصی داشت میخوام امشب ابگوشت بپزم چه ادویه ای بزنم که طعم دیزی بگیره؟؟
عیدی خدای مهربونم 1 ساله شد شکرت
از الان ابگوشت؟؟؟؟؟؟/دیر شده
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم تو دیزی فقط نخود میریزم تا الان لوبیا نریختم من دیگ سنگی دارم همیشه دیزی تو دیگ سنگی درست میکنم رو شعله ملایم با شعله پخش کن عالی میشه درضمن اگه میخوای دیزی خوشمزه بشه باید با گوجه درس کنی نه رب
مریم گلی ادویه هست؟
برای رسیدن به موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارده مجبوری از پله ها بری ...
2740
من تو دیگ سنگی میزارم.از سا 7 صبح تا 2.هرچی بیشتر باشه جا افتاده تر میشه.اول که پیاز و گوشو تفت میدی همراش یکم رب با زردچوبه هم تفت بده و اب بریز.وسط پخت گوجه رو رنده کن و بریز توش.یک نیم ساعت قبل برداشتن یکم مرزه هم بریز با نمک و فلفل و یک دره زیره.و ده دقیقه اخرم یکم اب لیمو بریز و دارچین.

اگر چوب دارچین داری بهتره.که باید از وسط کار بریزی.خیلیخوب میشه.مخصوصا با عطر مرزه

راستی تو بازار ادویه ابگوشت هم دارن