2737
2739
من از یه خانمه شنیدم ویاراش و حالتش خیلی متفاوت بوده ولی هر دو بچش یه جنس بوده
ﺧﺪﺍﻳﺎ ﺷﻜﺮﺕ ﻛﻪ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﺑﻬمون ﻫﺪﻳﻪ ﺩﺍﺩﻱ. ﻳﻪ ﻧﻲ ﻧﻲ ﺳﺎﻟﻢ ﺩﻳگه ﻫﻢ ﺑﻬﻤﻮﻥ ﻣﻲ ﺩﻱ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بارداری اولم به شدت شیرینی دوست داشتم این دومی هم شیرینی رو بیشتر دوست دارم ولی نه به اندازه اولی دوتا نی نیم هم پسرن خواهرمم بارداره بچش پسره از صبح تا شب ترشی و آلوچه میخوره طوری که من نگاش میکنم فشارم میافته به نظرم ویار خیلی ربطی به جنسیت نداره
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..
2731
به نظرم فرم شکم بیشتر نشون دهنده ی جنسیته وقتی شکم تیز و برجسته باشه بچه پسره وقتی شکم پهن و به سمت پهلو ها باشه دختره در ضمن مامان دختر خوشگل تر میشه ولی مامان پسر صورتش لاغر میشه
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..
2740
دلسارا جون ناخواسته بود تصمیم به سقط داشتم با کلی گریه رفتم دکتر بعدازظهر وقت سقط داد مامان و شوهرم منصرفم کردن البته خودمم از سقط و گناهش میترسیدم شک داشتم، فعلا هم تو شوکم پسر اولم ساکته خداکنه دومی هم آروم باشه چون تو غربت هم هستم و دست تنهااااااااااا
میدونم یه چند سالی فقط باید بچه داری کنم ولی همه میگن باهم بزرگ میشن و راحت میشی ایشالا که اینطور باشه