2737
2739
عنوان

واکسن فلج اطفال؟؟؟؟

455 بازدید | 12 پست
هفته پیش واکسن 18 ماهگی پسرم رو زدم ولی قطره فلج اطفال نداشتن گفتن کمیاب شده و باید زنگ بزنی ..........امروز هرجا زنگ زدم نداشتن حتی مطب دکترها....................
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن وارد نشده.......وزیر بهداشت دستور داده بیارن ....................
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
2731
من اون هفته رفتم زدم واکسن شش ماهگی دخترامو .... قطره داشتن به دوتاشونم داد .... کدوم سمتی؟!
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
2740
من سمت غربم .... بیمارستان پیامبران میبرم همیشه تو خ کاشانی بلوار اباذر .... همیشه داشتن خداروشکر قطره فلج اطفال رو
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
اونجا بیمارستانش خانه بهداشت داره خیلی خوب و خلوته اکثرا نمیدونن ... فقط اگه بردی بگو مثلا تازه اومدیم این سمت .... چون همیشه دیدی که میگن ماله همین منزقه خودشون باید باشه
بنظر من ارزش داره .... سلامتیه بچته .... حالا میخوای بشینی تا کی بیارن بازم خودت میدونی عسیسم