2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم من دکتر مرد میشناسم پیش مرد میری و البته بیمارستان اش هم تهران کلینیک است خانمی اگه میخواهی بگو شماره اش بدم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2742
یکبار بری پیشش عاشقش میشی
تو دنیای ماشینی این روزها هنوز امکان معجزه هست معجزه ای در اندازه هر چند کوچک اما در معنا بزرگ خدایا شکرت با یکبار اقدام تو شهریور 93 من باردار شدم ....
دکتر الیزا ولی محمدی تو پیامبرانه الان من تحت نظر شونم
تو دنیای ماشینی این روزها هنوز امکان معجزه هست معجزه ای در اندازه هر چند کوچک اما در معنا بزرگ خدایا شکرت با یکبار اقدام تو شهریور 93 من باردار شدم ....
2738
اره خیلی خوبه مطبش همیشه شلوغه مطبش تو خیابون ایت الله کاشانی سر گلستان ساختمان پزشکان خرسنده ...
من بعد از کلی تحقیق این سری رفتم پیش خانم دکتر منیر اوج. اولا که عمرا چند نفر رو باهم نمیفرسته داخل واسه هرنفر کلی وقت میزاره خیلیم آرامش داره. خودشم مدرک سونوی زنان داره تو مطب سونوگرافی هم خودش انجام میده ویزیتشون هم خیلی پایینه چون خیلی آدم معتقدی هستن پولکی نیست. مطبش تو سعادت آباده سرچ کن میاد آدرس وتلفنش
@raazi_naaraazi يه پيج مفيد براي همه
اره معمولا راحت وقت میده دستمزد جدا فکر کنم یک تومن میگیره ولی من مطب نمیرم میرم بیمارستان دوشنبه صبها هم ویزیتش کمتره هم اونجا بری دستمزد دا نمیگیره ..
نه بیمارستان دوشنبه از ساعت هفت صبح حضوری میری شماره میگیری دکتر هشت و نیم میاد هر چی زودتر بری شماره ات زودتره کارت زودتر انجام میشه یک نفر یکنفر هم میفرسته تو عین مطب .....من خودم مطبشم رفتم بیمارستان راحت ترم
2706