2737
2734
بچه ها چرا نوار قلب دادین؟ من بچم تکوناش خیلی کم شده، هفته 39 هستم. بنظرتون برم بدم؟
من خوبم................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روزای اخر حرکت زیادشم خطرناککه نگران نباش روزای اخر حرکت بچه کم می شه ولی برای اینکه خیاالت راحت شبه برو درمانگاه یا تست بده
خدا یا شکرت که سومین گل زندگیمم سالمه کمک کن تا صالح هم باشه
بچه ها این ماه اخر بارداری و به خصوص هفته های اخر از تمام 9 ماه بارداری سخت تره به نظرم از یه طرف نگرانی و ترس از زایمان داری از یه طرفم باید حواست همش به تکونهای نی نی باشه چقدر سخته
امیدم فقط به خداست
2740
من 5 روز نونده به موعد سزارینم نوار قلب دادم همون روزم اورژانسی سزارین شدم حتما بده واسه ما بخیر گذشت اگه نوار قلب نمیدادم....
💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
من رفتم چون موقع سونو دکتر گفت بچه به نظر بیحال میاد مشکوکه البته یه شربت خیلی شیرین خوردم بعد از یک ساعت مجددا سونو گرفت مشکل حل شده بود گفت احتمالا قندت افتاده بوده بچه بی حال شده ولی باز واسه اطمینان نوار قلب گرفت که بازم چیز نگران کننده ای نبود
الهی به امید تو
اول برید سونو صدای قلبشو چک کنید اگر صدای قلب نامنظم بود یا تپش داشت برید سراغ نوار قلب ولی حتما برید چون طبق گفته دوستان ماه آخر خیلی همه چی مهمه إنشاءالله بسلامتی زایمان کنی عزیزم
لبخند تو را چند صباحیست ندیدم یکبار دگر خانه ات آباد بگو ... سیب
برای منم خیلی کم تکون محیخوره همین ک تصمیم میگیرم برم نوار قلب تکون میخوره نمیدونم چکار کنم
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2706