2737
2739
عنوان

خداییش شما قضاوت کنید

442 بازدید | 60 پست

من تو خوابگاهم

بعد هوا گرمه هم اتاقیم یکیش میگه کولر میخوره بادش سینوزیتم عود میکنه میره دریچه کولرو میبنده یه مقوا هم میزاره جلوش

بقیه هم اتاقیامم بهش چیزی نمیگن چون الکی محبت میکنه بهشون غذا میده اینا هم الکی طرفشو میگیرن از گرما تلفم بشن 

در بالکنم باز میزارن

منم هر چی بگم همه طرف همدیگه هستن

اسیر شدم بخدا

دلم فقط آرامش میخواد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

حق با توئه ولی جهان به کام آدمای دورو و متظاهر میچرخه

بسوز و بساز 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

😭😭😭 

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی😌عاشــ❤ـقــتم negar😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤۱۴۰۱/۱۱/۲۴ بالاخره همو دیدیم😍بهترین روز زندگیم بود🥺😍💋

الهی برا هردوتاتون سخته هم اتاقیت مریضه؟؟؟ 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
همه نباید به خاطر به نفر اذیت بشن، من تو خیلی چیزا کوتاه میام اما گرما نه 

اره لامصب گرما ی چیزیه نمیشه کوتاه اومد😂

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی😌عاشــ❤ـقــتم negar😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤۱۴۰۱/۱۱/۲۴ بالاخره همو دیدیم😍بهترین روز زندگیم بود🥺😍💋
2706