2737
2739
من چند سال پیش موسسه علامه قطب راوندی تو قائم مقام میرفتم خیلی پیشرفت کرده بودم ولی یهو مدیرتش عوض شد و همه چیز دگرگون شد دیگه از اون موسسه عالی خبری نیست اون موقع استادهای عالی و با سوادی داشت ولی حالا شنیدم که بهترین موسسه کانون زبان ایرانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من مدرک advance کانون زبان را دارم خیلی عالیه. یعنی الان کاملا به انگلیسی مسلطم هم شنیداری و هم مکالمه. در کنکور ارشد هم خیلی به دردم خورد. البته همیشه فیلم می بینم و مقاله و مطلب انگلیسی زیاد می خونم که فراموش نکنم.

بچه های رشته ی زبان هرکی دوست داره تا آزمون دکترا با هم باشیم به الیسما جون پیام بده تا به کلوپ دعوتش کنه.

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=24104 اینم لینک کلوپ

http://www.ninisite.com/viewprofile.asp?userID=139730 اینم لینک الیسما جون

استاد من اقای راد بودن من توی 100جلسه زبان رو پیش ایشون یاد گرفتم, برادرم هم پیش ایشون زبان رو توی 60جلسه فشرده یاد گرفت چون واسه کارش عجله داشت زودتر تموم کنه , روش اقای راد خیلی جالبه بدون کتاب هست, من الان ادرسی از ایشون ندارم ولی شماره اقای راد 09121280032 هست. موفق باشید 

زبان انگلیسی را در کرج به صورت خصوصی و نزد مترجم همزمان سفیر اندونزی، مشاور برنامه پرس تی وی  آموزش ببینید و به آسانی جهت مهاجرت، آیلتس و تسلط کامل به مکالمه و نیز دوره های جنرال آمادگی پیدا خواهید کرد تجربه ثابت کرده که زبان انگلیسی را از فارغ التحصیل این رشته آموزش خواهید دید که از افتخارات ما رتبه برتر و استعداد درخشان بودن دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران است که و با تجربه ای بیشتر از یک دهه تدریس در آموزشگاه های معتبر ایرانمهر، ایران کانادا، سفیر و... به شما برای رسیدن به هدف کمک خواهیم نمود و همچنین به عنوان مدرس زبان انگلیسی در گوگل نیز برند هستیم

شماره تماس و تعیین سطح رایگان

09913585340

کرج

من خودم کانون زبان و کیش و سفیر و همه ی این اموزشگاه هارو امتحان کردم ولی بعد یه مدت یه اموزشگاه پیدا کردم بخدا هر چی ازش بگم کمه ولی یه اموزشگاه انلاین دخترانه است و انلاینه تو این وضعیت ولی بخدا خییییسلی بی نظیره اومدم به شما ها هم بگم اگه میدونید برای اطلاعات بیشتر در خدمتم یا ایمیلشونو بهتون میدم باهاشون در ارطبات باشین تازه افتتاخ شده برای همین زیاد شناخته شده نیشت وای بخدا از کانون و سفیر یه سر و گردن بالا تره اینم ایمیلش=amirisare176@gmail.com