2737
2739

شما ساکن کرج هستین؟

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

عزیزم ببخشبد من جواب سوالتو نمیدونم

ولی اگه واسه کرجی یه سوال داشتم ازت

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر مفرد کارش کاملا طبیعیه ولی وقتی رفتین پیشش خیلی باید تاکید کنین کوچیک بشه نمیدونم ال بشه بل بشه

دکتر آرش حقیقی ام خوبه

پیشنهادم اینه گول تبلیغات و عکس های توی فضای مجازی دکترارو نخورید

الهی آن ده که آن به🤲
دکتر مفرد کارش کاملا طبیعیه ولی وقتی رفتین پیشش خیلی باید تاکید کنین کوچیک بشه نمیدونم ال بشه بل بشه ...

کسی از اطرافیانتون پیشش عمل کرده 

دکتر عبدلمطلبی چطوره؟؟؟

شما مفرد را تایید میکنید 

راستش من خودم پیش مفرد رفتم هرکی بیشتر زبون ریخته بود کارش خوب انجام شده بود اما من هیچی نگفتم فقط گفتم خوشگل بشه

اما روز عملم دوسه نفر ارش حقیقی بودن خوب شده بودن

الهی آن ده که آن به🤲
2738
شما مفرد را تایید میکنید 

چون گفتین طبیعی مفرد رو گفتم و خودمم اگه پیشش رفتپ بخاطر این بود ک میخواستم تخصصش کاملا مرتبط باشه چون اکثرشون متخصص گوش و حلق و بینی ان اما مفرد متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی زیباییِ

اما تعریف ارش حقیقی رو بیشتر شنیدم

الهی آن ده که آن به🤲
الان از عملتون راضی هستید

من دوبار عمل کردم سوراخای دماغمو نامتوازن دراورده بود

از نظر سایزی ام کوچیک نشده (فقط قوزشو تراشیده) طوری ک کسایی ک نمیدونن متوجه نمیشن عمل کردم

الهی آن ده که آن به🤲
2706