موضوع بحث

مامانای کرمانی

1396/01/22 08:48 10429
این شربته که میگید همه باید مصرف کنن؟پس چرا من نمیخورم؟
آذر جون باید برای تامین کلسیم حتما دارو مصرف کنی تا بعدا بچه دچار نرمی استخوان نشه شاید دکترت داروی دیگه ای بهت داده چه داروهای مکملی مصرف میکنی؟ من استئوکر و فیفول و پرگناکر مصرف میکنم قبلا فیفول رو یه روز درمیون مصرف میکردم آزمایش دادم بازم کمبود آهن داشتم دکتر گفت هر روز مصرف کن استئوکر رو هم همین طور
الهام جون و آذر جون مرسی‌ از لطفتون.
ماشالا به گلسا جون، و ماشالا به مامانش که انقدر با ذوق و سلیقه هست که همچین پیراهنی براش دوخته، من که هیچ هنری ندارم که واسه دخملم ارائه بدم.
سلام به همه..خوبین؟؟بوووووووووس واسه مامانا و نینی ها
وینا جونم اتاق دخملیت مبارک ایشالا به سلامتی دنیا بیاد و ازش استفاده کنه
رویا جونم دلم برات یه ذره شده بود هزار ماشالا به قرتی خانوم و مامان هنرمندش
میبینی الهام جون چقد زمان زود میگذره انگار همین دیروز بود این فسقلی ها به دنیا اومدن
دوستای گلم این حرف رو به عنوان کسی که همین اخیرا تجربه بارداری داشته و کسی که دارو ها رو میشناسه میگم سعی کنید تا اونجایی که ممکنه از مواد طبیعی استفاده کنید تا داروهای مصنوعی هیچ دارویی بدون عوارض جانبی نیست...کلسیم هم یکی از عوامل سنگ کلیه است اگه زیاد مصرف بشه و تا وقتی هم که میشه از شیر و ماستو سایر لبنیات طبیعی استفاده کرد چرا میرید سراغ مکمل ها؟؟؟؟
این دردهای دوران بارداری هم طبیعیه من تو دوران بارداریم یه مشکلات عجیبی پیدا کرده بودم که فقط به عشق آراد تحملشون کردم و هیچ دارویی به جز مکمل آهن استفاده نکردم حالا هم کاملا راضیم
مواظب خودتون و کوچولوهایی که همه زندگیشون به شما وابسته است باشین
آذر جون من مشکل بیقراری پا نداشتم ، اما کمر و عصب سیاتیکم شدیدا درد می کنه ..... بیشتر از یک ساعت نمیتونم بشینم .
میدونی ؟ نمی دونم اینا حرفای کلثوم ننه است یا نه ؟! اما ممکنه بیقراری پا دلیلش این باشه که سردیت کرده .
اگر زنجبیل بهت می سازه میتونی جند روز یک بار یه کوچولو بخوری یا اینکه چای زنجبیل درست کنی . اگر تازه گیرت بیاد که چه بهتر ، اگر نه همون ساییدش رو هم از عطاری بگیری خوبه .
قندک زنجبیل هم گاهی گیر میاد . سوپر مارکت هایپ توی خیابون خواجو قبلا داشت ...... الان نمی دونم .
سلام به همه دوستای گلم.عاطفه جون دکتر من زیاد بهم قرص نمیده به قول انار میگه طبیعی استفاده من جز اهن و فولیک اسید چیزه دیگه ای استفاده نمیکنم خدارو شکر کمبود آهن نداشتم حالا فردا نوبت دکتر دارم حتماً ازش میپرسم مرسی گلم.انار جون از راهنمائیت و دلگرمیت ممنونم بوس.امینه جون من من هم کمر درد دارم اما این از مشکلات طبیعیه بارداریه دکتر به من پماد رزماری داد استفاده کنم بهتر میشه البته اگه آلمانیش گیرت بیاد که خیلی عالیه ممنونم از راهنمائیت بوس بوس
سلام دوست جونا ممنون که به دخترم و من لطف دارین
آذر جون این حالت طبیعیه.فکرتو مشغول چیز دیگه ای کن.
امینه جون معمولا حرفای کلثوم ننه بهتر از بعضی دارو ها جواب می ده.
الهام جون گلتو ببوس
مهلا جون آقا پسر گل ما خوبه؟حتما به وبلاگتون سر می زنم.
وینا جون واسمون عکس بذار از سیسمونیت دلمون آب شد
شیدا و مهشاد و حمیده و مامان امیر علی هم خیلی وقته ازشون بی خبرم.
بقیه هم اگه اسم نبردم ببخشید پیریه دیگه!!!!!!!!!!!
در دنیا هیچ بن بستی نیست. یا راهی‌ خواهم یافت، یا راهی‌ خواهم ساخت

چشم رویا جون دختر گلتم ببوس
سلام به همه ی دوستانی گلم

رویا جون ماشاالله به این دختر ناز. خوش به حالش که مامان هنرمندی داره .

وینا جان اگه هنوز هم لوستر نخریدی یه سر به خیابون دقیق اسمشو نمی دونم از چهارراه خواجو به طرف پارک نشاط میری نرسیده به یه مغازه هست آش و حلیم داره این مغازه لوستر فروشی توی یک عقب نشینی یکی دو تا پله هم داره حتما یه سر بزن .
اذر جون و بقیه که در آستانه مامان شدن هستید من چون حاملگی پر دردسری داشتم وجای نینیم خیلی تنگ بود دکترم همش تاکید میکرد زنجبیل بریزم روی اناناس وبخورم میگفت کار کلسیم و میکنه وبرای محکم شدن استخوان بچه خیلی موثره در کل هم ماه های اخر اگه اناناس بخورید نینیتون خیلی پوستش شاداب میشه.
خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــــــرت....
مامان آرادجون شما خوبی کجایی کم پیدا چرا عکس از این پسر خوشمل نمیذاری راستی عکس از اتاق آراد هیچ جا نگذاشتین؟
سلام بر همه دوستان. خیلی وقت بود به تایپیک سر نزدم دلم حسابی تنگ شده بود. رویا جون خوبی گلسا جون خوبه. چه خبر ؟ احوالی نمی پرسید؟ انار جون شما خوبی ؟ وینا مامان امیرعلی و همه دوستان امیدوارم خوب باشیدتازه واردین مقدم شما هم مبارک .
create avatar
Create avatar

این هم از ایلیا روز عید
مهلا جون مرسی‌، رویا جون حتما چشم. دینا جون ممنون از راهنماییت نه هنوز لوستر نخریدم، حتما اونجا سر میزنم.
راستی‌ من کاور شیردهی خریدم، قصر کودک داشت، ممنون ازتون که کمکم کردین.
دینا جون ماشالا به این پسر نازت. میبوسمش.
ارسال پاسخ و نظر شما