2410
2553

مینیاتور اسم و مشخصاتش که هست!!!!

بهار(زهرا) حقیقی.همسر افشین سنگ چاپ. یه دختر کوچولو به اسم حورا هم دارن
کلی هم کلاس تفکر مثبت و این چیزا داره
توی سایت باشگاه ایرانیان هم هست

مهرآفرین جان

میشه لطف کنی و لینکش رو بذاری؟؟؟؟

شاید سواد من قد نمیده لینکش رو پیدا کنم یا چشمام آلبالو گیلاس میچینه!!!
والا چند دفعه دنبالش گشتم...

باهات موافقم مینیاتور جان ....منم خیلی گشتم دنبال یه مشخصاتی ازش ولی نبود... خوب شاید نمیخواد شناسایی بشه

سلام شاه ماهی عزیز

اینکه بخواد یا نخواد خیلی مهمه.... مگه دست خودشه؟؟؟؟ Smileyکسی که مطلب مهمی رو مینویسه و تاکید هم میکنه کپی برداری ممنوع حتی با ذکر منبع .... یعنی خیلی خودشو قبول داره...
اگه اینطوره باید خودشو معرفی کنه تا من نوعی ببینیم میتونیم قبولش کنیم یا نه!!!

پیغمبری که از سوی خدا میاد و میگه حرف حق رو فقط من میزنم و لاغیر، خدا بهش یه کتاب میده به اسم "قران" یا "زبور" یا "انجیل"‌ یا "تورات" .... ایشون هم کتابش رو به مردم نشون میده تا مردم باور کنن که ایشون حقانیت داره

تا اینجای کار، البته من نمیخوام در مورد صحت و سقم حرفهای ایشون اظهار نظری کنم، صرفا حرفم اینه که کسی که به خودش اطمنیان داره باید خودشو معرفی کنه.

همین ...

بقیه اش بمونه تا بعد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مینیاتور جان
من قبلا مشخصاتش رو توی همون وبلاگش دیده بودم.توی لینکها هم وبلاگ همسرش هست. تازه عکساشون رو هم دیده بودم. عکس تولد حورا هم بود!

حالا بذار باز برم ببینم چه خبره

حتما - اگر باز هم مشخصاتش بود- لینکشو برات میذارم عزیزم
http://afshinsangchap.blogfa.com/

اینجا ریز و درشت خودش و همسرش نوشته شده
2720
مینیاتور جون منم در حد بقیه خوانندگان وبلاگش میشناسمش

نمیدونم چرا عزیزم!! ولی اگر میخواست کاملا ناشناس و مرموز باشه مسلما اطلاعات موجود در اون لینک رو هم حذف میکرد

من چون از اول همه پستاهاشو به دقت خوندم از لابه لای نوشته هاش حتی میدونم که خواهر و خواهر زاده هاش کیا هستن و چه کاره هستن
خود من که خیییییلی از درسهای ایشون استفاده کردم و به آرامش رسیدم
امیدوارم برای شما هم همین طوری باشه عزیزم
ممنون مهرآفرین عزیز
ولی بازم میگم الان تو وبلاگش این لینک نیست، شما احتمالا قبلا دیده بودی

من فقط محض اطلاع دنبال این اطلاعات هستم،‌نه اینکه بخوام کسی رو زیر سوال ببرم ...
دلم میخواد بدونم چه کسی این مطالب رو مینویسه بعد آگاهانه مطالبش رو بخونم

هرچند که مراجع این مسائل رو رد میکنن (نظر خانم شاه ماهی) منهم تحقیق کردم
اما نمیدونم چرا یه چیزی تو دلم میگه به این راحتی از این کار نگذر چون پای فرشته ها در میونه نه شیاطین

باید یکم فکر کنم
خوبه که داری تحقیق میکنی دوستم

من خودم اگر تجربه موفق دراین باره نداشتم هرگز هرگز هرگز این موضوعو به کسی پیشنهاد نمیدادم

من جدیدا دیگه حتی چیزی رو نمینویسم. چون نوشتن یکی از راههای تمرکز کردنه. من الان فقط با فرشته ها صحبت میکنم و درخواستمو بهشون میگم. به همین راحتی!!!!!

برای من که این صدا زدن فرشته ها خیلی مثبت بوده.
امیدوارم برای شما هم همین طور باشه
2714
آهانننن

ممنونم مهرافرین جان

آخه خیلی گنگ بود، انتظار نمیرفت تو پیوندها بشه مطالبی درمورد خود نویسنده پیدا کرد معمولا نویسنده ها جداگانه درمورد خودشون مینویسن... ایشون در کنار سایر مطالب و وبلاگها، معرفی خودشونو گذاشتن..

بهر حال ممنونم وقت گذاشتی.
موفق باشی عزیزم
مررسی از همه دوستای خوبم

باور کنید سه ساعته، نمی گم شک داشتم ، ولی واقعا دلم می خواست اینو یه امتحان بکنم ، می دونین همه اینا تحت تاثیریه قانونه به نام انرژی ، البته وقتی نوشتم دیگه گذاشتم کنار ، شاید باورتون نشه وقتی هم که اوکی شد تا یه ده دقیقه اصلا یادم به اون نامه نبود ، یه دفعه گفتم واااای یعنی به این زودی !!!!!!!!!!!!!! شاید به قول دوستمون نباید روش تمرکز کرد ، یعنی اگه نوشتید دیگه تمام روز بهش فکر نکنید یا همش منتظر نباشید که فردا بشه دوبار بنویسم ، یه نکته خیلی مهم که نوشته بوود این بود که این اتفاق یه دفعه ایی رخ می ده ، یعنی از جایی که فکر ش رو نمی کنید

من چند بار گفتم بازم میگم ، با اینکه اصلا خرافاتی نیستم ، اول که این چیزا رو خرافات نمی دونم ، اعتقاد دارم هر چیزی که به انسان امید بده ، و به خدا نزدیکترش کنه به یقیق کار درستیه ، اگه حتی ببینم لحظه ای قراره از خدا دور بشم یا شرک باشه بدون شک هر کاری که باشه کات می کنم ، قرار نیست ایمانمون ضعیف بشه ، من وقتی که دیدم بعد از سه ساعت اون کارم درست شد ، بعدش بلند شدم و سجده شکر به جا آوردم ، چون ایمان داشتم که خدا به من نگاه کرده

نیلوفر جون اگه قابل باشم عزیز دلم حتما دعا میکنم ، یه همکلاسی داشتم قبلا اسمش نیلوفر بود فامیلیش آریانا ، یاد اون افتادم یه دفعه ایی

من اینقد با مسایل خرافی مشکل دارم که خیلی از دوستام اگه ببینن به چنین چیزی باور دارم امکان نداره باور کنن ، ولی امید میوه ایمانه ، فقط ایمانمون باید درست باشه ، به کسی باشه که مافوق همه قدرتاست ، فرشته های خدا به خاطر پاکیشون می تونن مرکزی باشن واسه نزدیک شدن ما به خدا

در مورد اون وبلاگ یه نظر دارم فقط ، مهم نیس که چه کسی نویسنده شه ، مهم اینه که هر مطلبی رو که می خونیم از هر جایی که باشه ، اول در موردش فکر کنیم و تحقیق ، بعد شروع کنیم به انجام دادن اون کار ،حتی بعد از یه مدتی خودمون رو محک بزنیم ، اگه دیدیم انحرافی تو رفتارمون به وجود اومده بدونیم راه رو داریم اشتباه می ریم ، من وبلاگشون رو خوندم ، خودشون خیلی چیزرا رو دارن از کتابای مختلف می گن البته در اکثر مواقع هم منابعشو عنوان کردند ، ولی من واقعا تو مبحث انرژی و تمرکز هیچ چیزی بدی ازش ندیدم ، مثلا راههای افزایش تمرکزش خیلی علمیه و تقریبا نود درصدش از روی کتب مختلفه ، بیشترکار ایشون جمع آوری و خلاصه نویسی مطالبه ، که کار قشنگیه ، اسم وبلاگش یه کم غلط اندازه ، ولی بگم که همه مطالبشو نخوندم ، حتی یه نویسنده معروف هم ممکنه یه جاهایی اشتباه کنه ، کافیه درستی و غلط بودن یه مطلب رو با محک های مختلف بسنجیم وگرنه شناخت نویسنده خیلی به ما کمکی نمی کنه ، البته این نظر منه ، دوستان خوبم اگه نظرشون مخالف منه ، حتما دلایل خودشون رو دارن که قابل احترامه
2706