موضوع بحث

نوشتن نامه به فرشته ها

1393/07/25 18:51 156
مهتا بجان ممنونم ازت امیدوارتر شدم
خیلی دوست دارم بدونم نهایتش تا چند وقت باید نامه بنویسیم (1 سال - 2 سال )(5 ماه - 6 ماه و...........) کمتر بیشتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می شه بگی نهایتا چه مدت طول کشیده تا به آرزوت برسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
*****لطفابریدتو وبلاگم مطمئنم خوشتون میاد ****** http://mofidtypik.blogfa.com/
اگه شما هم سوالی به ذهنتون میرسه میتونید مطرح کنید تا بپرسم
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
شاه ماهی جون خیلی کار بدی کردی که این چیزایی که پرسیدی رو اینجا هم گذاشتی

شما اگر اعتقاد نداری یا شک داری یا هر چیز دیگه خوب نکن!!زورت که نکردن

چرا میخوایی نظر بقیه رو عوض بکنی؟

آقایون بسیار محترمی که ازشون سوال فرمودی دارن میگن این کار سحر و جادوئه. ولی آیا واقعا این طوره؟؟؟؟؟؟؟

و از همه بدتر اینکه آیا برای اینکه لینک این صفحه رو در اختیار آقایون قرار بدی از صاحب تایپیک اجازه گرفتی؟
شاه ماهی جون ما هم از فرشته ها می خوایم که به اذن خدا کارهای ما رو - رو به راه کنن
من بعضی وقتها از فرشته ها می خوام برام دعا کنن
یا وقتی دعایی رو به تنهایی می خونم ازشون می خوام بیان و با هم بخونیم حس خوبی به من دست می ده

چون فرشته ها هم دعا و استغفار می کنند برای همه
روایتی که از امام هفتم (علیه‏السلام) بود این‏طور داشت: �مَنْ دَعَا لِإِخْوَانِهِ مِنَ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْمُؤْمِنَاتِ وَ الْمُسْلِمِینَ وَ الْمُسْلِمَاتِ وَکَّلَ اللَّهُ بِهِ عَنْ کُلِّ مُؤْمِنٍ مَلَکاً یَدْعُو لَه‏�.9 هرکس که برای برادران و خواهران ایمانی‏ و اسلامی‏اش دعا کند، خداوند به ازای هر مؤمن، یک فرشته برای او می‏گمارد که برایش دعا کند. یعنی آن فرشته‏ها هم برای دعاکننده، از خدا درخواست می‏کنند
شاه ماهی
صاحب تایپیک توی یه تایپیک دیگه وقتی من و اون داشتیم با هم درباره این موضوع صحبت میکردیم به فکر افتاد که درباره نوشتن نامه به فرشته ها یه تایپیک جدا راه بندازه. برای همین من به خودم اجازه میدم هم به جای خودم و هم به جای اون از شما انتقاد کنم

هزار بار هم گفتم که اگر فکر میکنی این کار شرکه خوب نکن! دیگه چه اصراری داری به همه اینو ثابت بکنی؟

اگر صدا کردن یه موجود فرازمین و درخواست کمک کردن از اون شرکه پس توسل به آدم زمینی و دخیل بستن به ضریحش و ... که صد درجه بدتر از شرکه!!!!!

شما از ریشه این موضوع رو بد متوجه شدی. حالا هم اصرار بی جا داری که به همه بگی این کار اله و بله و فلان و فیساره

خوب نکن. موسی به دین خویش عیسی هم به دین خویش
هر کسی آزاده تو این تایپیک نظرش رو بده
چون منم تجربه ای در مورد نامه نوشتن ندارم و نمی دونم صحت داره یا نه
سلام.من تاپیک رو همون روزی که ایجاد شد خوندم.حدود یه هفته پیش اتفاق بدی برام افتاد و مشکل بزرگی برام پیش اومد.من دراوج ناامیدی به فکر نامه نوشتن افتادم.البته عرروز دعا میکردم و ازخدا میخواستم مشکلم رو حل کنه.
15تا نامه نوشتم وآخرهرنامه ازفرشته و ازخدا تشکرکردم که خواسته ام رو عملی میکنند ولی بعد زنگ زدم به شخص مومنی که اطلاعات دینیش خیلی بالاست.اونم ازاین روش آگاه بود ولی گفت سوزاندن کاغذی که اسم خدا توش نوشته شده باشه اشکال داره و نباید انجام بشه.منم اومدم کلمه خداوند رو درهمه نامه ها پاک کردم.فرداش همه رو سوزوندم.
والان میتونم بگم 90% مشکل حل شده.همین چنددقیقه پیش و یه هویی.نمیدونم چطوری توضیح بدم.

فقط خواستم تجربه ام رو بگم ولی من هرروز مستقیما ازخدا هم میخواستم که مشکلم رو حل کنه.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
موقع نوشتن نامه ها احساس میکردم مشکلم برام کوچکترو کمرنگتر میشه.نمیدونم این حس من بود.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
خوشحالم که مشکلت حل شده مامان آینده عزیز
بهترین ها رو از خدا برات میخوام:))
خوشحالم که مشکلت حل شده مامان آینده عزیز
بهترین ها رو از خدا برات میخوام:))
سلام

بچه ها من یه سوال دارم

معمولا کسانی که وبلاگ مینویسن یه جائی مشخصات خودشونو هم میگن در قالب: نویسنده وبلاگ

چیزی که خیلی برام عجیبه نویسنده این وبلاگ کمترین مشخصاتی از خودش به جا نگذاشته

همه جا مرموزانه نوشته... به سوالاتی هم که مطرح شده پاسخ نداده....

شما چیزی میدونین؟؟؟
مطالبش هم یه جورائیه... به نظم عجیب میاد نکنه اصلا آدم نیست یه موجود ماورائیه؟؟؟!!!
.
.
.

حالا قضیه نامه به فرشته ها یه مسئله دیگه است
مینیاتور اسم و مشخصاتش که هست!!!!

بهار(زهرا) حقیقی.همسر افشین سنگ چاپ. یه دختر کوچولو به اسم حورا هم دارن
کلی هم کلاس تفکر مثبت و این چیزا داره
توی سایت باشگاه ایرانیان هم هست
مهرآفرین و شاه ماهی عزیز ازتون ممنونم.منم برای شما آرزوی شادی و خوشبختی وعاقبت بخیری دارم.
مهتاب جان میشه کتاب رو اسکن کنی بذاری تو تاپیک نامه نوشتن به فرشته ها؟یا اینکه برای من بفرستی؟خیلی مشتاق شدم کتابی رو که مادربزرگ همسرتون بهتون هدیه کردن بخونم.
میشه اگه امکانش نیست اسم نویسنده و مترجم و اسم کامل کتاب و نام انتشارات و سال چاپ رو بگی؟بینهایت ممنونم
مامان آینده جان این کار رو می تونم بکنم ولی زمان می بره ، اخه یه صفحه دو صفحه نیست که ولی یه چیزی رو می خوام بگم لطفا همه دوستان با دقت بخونن ، قصد توهین به هیچکسو ندارم ، شاه ماهی عزیز هم کار بسیار به جایی کردی که تحقیق کردی ، اصولا با شکه که آدم به یقین می رسه اما
قبل از همه اینا بگم که من آدمیم که حتی به چشم زدن اعتقاد ندارم یعنی در باورم نمی گنجه که مثلا من با بچه م میرم بیرون بچه م حالش خوبه ، ولی یه نفر چشم شور باعث بشه بچه م همون شب مثلا ریه ش به شدت عفونت کنه ، این رو به چه علت گفتم ،؟ واسه اینکه بدونید اگه دارم در مورد این نامه نوشتن حرف می زنم اصلا آدم خرافاتی نیستم ، و خیلی خیلی هم به خدای مهربون و عادلم ایمان دارم ، یعنی اینقد اعتقاد دارم که خدا مهربونتر از اینه که به خاطر چشم شور یک نفر ، طفل معصوم و بی گناه منو مریض کنه ، یعنی از عدالتش دور می بینم و قطعا هزاران نفر دید خلاف دید منو دارند اما هدف من اینه که بگم ، منی که به چشم زدن اعتقاد ندارم شاید تقریبا برام پیش نمیاد یعنی نه اینکه بگم پسرم زیباترینه ، ولی با اینکه پسر خوشگلیه ، ولی این موضوع واسم اتفاق نیفتاده ، چرا ؟؟ چون بهش اعتقاد ندارم حالا پست بعدیم رو بخونید
ببینید فارغ از کتابی که من خوندم یا بهش اعتقاد دارم یه چیز می خوام بگم که هر چیزی که ما رو به خدا نزدیکتر کنه ، حقیقته ، ببینید زمانی شما می تونید بگید اینکار شریک قایل شدن واسه خداست ، که اعتقاد بر این باشه که این فرشته بدون اذن خدا هم می تونه کاری بکنه ، که این شرک محضه ، ما همیشه از ائمه واسه کارامون التماس شفاعت و وساطت داریم ، حالا ممکنه بعضی ها نه ، با اینکه دوست دارند اماماشونو ولی همیشه از خدا همه چیزو می خوان ،ولی اون چیزی که تو این موضوع واسطه مهمه اینه که بعضی وقتا ما آدما نیاز داریم که یه چیز جدید یه چیز دیگه یه چیزی که بقیه بگن درست بوده رو پیدا کنیم و اونو بکنیم واسطه واسه خواسته هامون ، مثال می زنم ، مثلا یه وقتایی گره افتاده تو کارمون ، خوب هممون که می دونیم خدا از رگ گردن نزدیکتره ، پس چرا اگه کسی بهمون بگه فلان سوره یا آیه معجزه میکنه سریع می ریم و می خونیمش ، خوب شاید بگین چون کلام خداست ، اگه اینه ، پس اینا هم فرشته های خدا هستند ، کسایی که ما آدمای خسته و رونده از همه جا ، داریم به دامنشون چنگ می زنیم که واسه ما پیش خدا وساطتت کنن ،
شاه ماهی عزیز اگه مطلب قبلیمو درست خونده بودی اونجا گفتم که اصلا نیازی نیس که با دست خودمون کاری کنیم که واسه خودمون شک درست کنیم ، گفتم نه نیاز به چندین بار وعین هم نوشتنه و نه نیاز به نوشتن نام خدا ، ننوشتن نام خدا دلیل بر نادیده گرفتنش نیست اعوذ با... ولی خوب وقتی که باور داریم که این فرشته ها از سمت خدا ماذون هستند و ایمان داریم که بدون اذن خدا هیچ اتفاقی نمی افته ، خوب پس شرک نیس ، بازم می گم نه نیاز هست بسوزونید نه چیز دیگه ، اگه خوب نمی خواین نگهش دارین بسوزونین ، ولی بذاریم این دلخوشیها واسمون بمونه ، شاید این یه قانونه واسه جذب انرژی که فرشته ها دارند ، چرا مانع خوشحالی و آرامش بقیه بشیم ، من کماکان به این نامه نوشتنا اعتقاد کامل دارم

ضمنا کتابی هم که من دارم چیز خاصی نداره که فکر کنید اگه بدونید خیلی فرق می کنه ، نه ، فقط شما با زبون عامیانه خودتون که اصلا لازم نیست طومار هم باشه ، فقط چند خط کوتاه بنویسید

ممکنه یه هفته ای ، یا شایدم یک ماه یا برحسب موضوع چند ماه طول بکشه ، ولی من هنوزمی گم که بعید می دونم نشه ، فقط خوبه که خیر بخوایم ، هیچ شری ، بار مثبت واسه نویسنده نخواهد داشت ، مثلا بگم خدا شوهرم از مامانش بدش بیاد ، بخت فلانی بسته بشه ، یا مثلا درخواستای عجیب و غریب ، البته می دونم که اینطورنیس فقط گفتم که بدونید

داستان موسی و شبان یادم اومد

وحی آمد سوی موسی از خدا بنده ی ما را ز ما کردی جدا
تو برای وصل کردن آمدی نی برای فصل کردن آمدی
هر کسی را سیرتی بنهاده ام هر کسی را اصطلاحی داده ام
در حق ِاو مدح و در حق تو ذم در حق ِاو شهد و در حق ِتو سم

من نکردم امر تا سودی کنم بلکه تا بر بندگان جودی کنم
ما زبان را ننگریم و قال را ما درون را بنگریم و حال را
ناظر قلبیم اگر خاضع بُود گرچه گفت لفظ نا خاضع رَوَد
زانکه دل جوهر بود گفتن عَرَض پس طفیل آمد عرَض، جوهر غرض
مامان آینده جان چشم فردا نگاه می کنم همه مشخصات کتاب رو بهت می گم گلم
منم یه چیزی بکم
من اون موقع که کتابو خوندم توش نوشته بود و اکه دعوام نمی کنین نامه نوشتم و خداییی درست شد.فقطم یه بار نامه نوشتم نه 5تا و اخرشم مثل همیشه قربون خدا رفتم و بوس به خدا.:)
ولی جواب داد.
***** فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین *****
ارسال پاسخ و نظر شما