2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491763 بازدید | 3236 پست
راستش هیلدا جون اگه زمان برگرده و من به دوباره بخوام انتخاب کنم با توجه به تجربه که پیدا کردم رنگ سفید گلاس میزدم ...سفید تو آشپزخونه معرکه اس ....حالا چندتا عکس میزارم برق ازسرت بپره .هههههههههههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سها جون ممنون خانمی چقدر با حوصله جواب می دی

یعنی شما می گی اصلا قهوه ای کار نکنم همش سفید باشه ها ؟

بعد ما تازه خونه خریدیم خیلی تو فشاریم شوهرم می گه می شه برای هزینه کمتر کابنتا رو داخلشو فلزی زد بفیش ام دی اف متوجه می شی چی می گم درای کابینت ام دی اف بقیه ار فلز

کسی تا حالا این کارو کرده راضیه ؟عکسا خیلی قشنگن اون عکسی که کنار اوپن رنگ دیوارش صورتیه مثل اشپزخونه منه تقریبا خوشم اومد

شما صها جون اگه جای من بودید چه رنگی کار می کردید ؟
من امضا ندارم
2738
هیلدا جان من دیدم کسی روکه بدنه کابینتش فلز بوده و درهاشو ام دی اف زده هیچ مشکلی هم براش پیش نیومده حتی از نظر ظاهر هم معلوم نبوده اگر الان برات مقدور نیست خیلی هزینه کنی بهتره همینکارو بکنی.درضمن من خودم اول میخواستم همه کابینتامو سفید بزنم البته هایگلاس اما همه کابینت کارا بهم گفتن ترکیبی بهتره من قبلا هم بهتون گفتم که میتونی ترکیبی سفید و کرم بزنی..مگه ام دی اف هم سفید داره؟؟من تاحالا ام دی اف سفید ندیدم
اخه من شنیدم بهترم هست چون که راحتره برای تمیز کردن نمی دونم مادر شوهرم می گه قلزی کنی داخاشو بهتره نه برای هزینش کلا می گه راحتر تمیز می شه

اگه انطوری کنم هزینه نصفمی شه نه
من امضا ندارم
هیلدا جان خواهش میکنم من تا جایی که بتونم کمکت می کنم .مامانم تقریبا ٥سال قبل ام دی اف زد وداخلش رو اونموقع فقط فلزی میزدن با اینکه بشور بسابش هم زیاد هیج طوریش نشده وزنک هم نزده فقط یه جیزی که شنیدم اینه هزینه اش فرقی نمیکنه با ام دی اف تو حتما برو ببرس و تحقیق کن که تفاوت هزینه جقدر میشه.برای انتخاب رنک هم مهم خودت و شوهرت هستی ببین جی بیشترً می بسندی جه رنکی دلت رو نمیزنه
اصلا عجله نکن و حوصله بخرج بده تا کارت قشنک بشه .ببین ترکیب رنک سفید و قهو های خیلی شیک و قشنک میشه هیجوقت هم دلت رو نمیزنه باز میتونی ًقهوه ای رو روشنتر کار کنی.
2706