2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491780 بازدید | 3236 پست
مرسی رزین جان و سوها جون.خیلی کمک میکنین.ما باید کابینت عوض کنین اما شوهرم نیست و خودم هم بچه کوچیک دارم.خیلی تاپیکه مفیدیه برای ما
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.
اره سوها جان خوب گفته بهتون البته یک چیزی بگم حواستون باشه ممکنه قیمت رو اول خوب بگن اما تو متر کردن میتونن تا 2 متر طوری که نفهمین اضافه متر کنند که جبران بشه قیمت پایینی که گفتن و مشتری رو جذب کردن اینا رو از همسرم میرسم میگم که مواظب باشین.
البته هزینه نصب 10 در صد کل هزینه کابینت محاسبه میشه که بعضی ها 15 در صد میگیرن اما همسرم 10 در صد میگیره
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و اما عرف اندازه گیری و محاسبه کابینت زده....
کابینت های زمینی 60 در صد حساب میشه.
کابینت های هوایی 40 در صد.
اپن 90 در صد.
صفحه روی ماشین لباس شویی و ظرفشویی پول صفحه رو میگیرن که بستگی به جنسش داره مثلا اطریش گرون تره
شمیم جون ان شاا لله بتونی از پسش بر بیای ....کلا یک کابینت خوب و معمولی از نظر پولش میشه کابینت تمام ام دی اف که بدنه هم ام دی اف باشه و چوبش ترک باشه میتونی واسه اینکه هزینت خیلی بالا نره در پایین سینک و سوپر مارکتت رو که بیشتر استفاده میشه ارام بند کنی و بقیه رو لولا معمولی بگذاری.
اما چیزی که صرفه جویی هرگز توش نکنین دستگیره و ریل های کشو باشه ریل خوب مصرف کنین که زودی خراب نشه. دستگیره رو هم خودتون انتخاب کنین دستگیره خیلی موثره تو شیکیه کار
2728
بچه ها با های گلاس خیلی سنک اکریلیک شیک در میاد واقعا محشر میشه فضای اشپزخونه و از نظره عمر هم که دیگه خیالتون تخت باشه .حالا سعی میکنم عکس بگذارم براتون
ممنون از توضیحات دوستان.
یکی از فامیلامون بنده خدا ها کابینت سفارش میدن به یک بنده خدایی که خیلی قیمت مناسب گفته بود اما بلایی سرشون اوردن که الان 7 ماهه خوونه رو خریدن هنوز کابینت ندارن و بی خانمانن یک ماه خونه این مامان یک ماه خونه اون مامان.... میگفت بعد از 15 روز که تاریخ قرار دادشون بوده یک ذره بدنه اورده انداخته تو خونه کلی چول هم ازشون پیش گرفته بعد دیگه نه جواب تلفن میداده نه جایی که مغاذشون بوده بوده کلا جمع کردن رفتن خیلی ناراحتن....
2740
وای چه بحث خوبی..ممنون رژین جون از اطلاعات خوبت...منم می خوام کابینتم رو عوض کنم..از های گلاس یلی خوشم اومده...اما همه می گن خش می افته روش ..واسه همین فقط می خام کابینت های بالا رو های بزنیم ..پاییبن رو ام دی اف...قیمت هم 280 متری...10 درصد هم هزینه حمل و نصب..با دستگیره های 3000 تومنی و لولای آرام بند
سعی نکن متفاوت باشی...فقط خوب باش خوب بودن به اندازه ی کافی متفاوته...
بچه ها قیمت ها متفاوته این قیمت همسر منه اما تو شهرستان مطمینا خیلی قیمتا بالا تره ....
کابینت تمام ام دی اف ترک 240 متری(تاکیذ میکنم بدنه هم ام دی اف ) اگه بدنه رو کسی لترون بخواد پایین تر میشه.
کابینت اطریشی متری 380
های گلاس که همون براق ها است به قول شمیم جون بستگی داره عزیزم اخه بدنه رو باید ام دی اف کار کرد فقط در ها رو باید های گلاس کار کرد و صفحه رو رو هم باز متفاوت میشه کار کرد میشه سنگ اکرلیک گذاشت میشه بدنه فابریک ترک گداشت میشه فابریک اطریش گذاشت میشه نمیشه اینطوری قیمت داد عزیزم باید کامل مشخص شه چه کاری مد نظرتونه.
2706