2733
2734

سلام من دخترم تقریبا سه ماهشه .هنوز سه ماهش نشده .جدیدا توی خواب هی خودشو پیچ و تاب میده انگار بیداره ولی چشماش بسته است .میدونم درد نداره کولیک هم‌داشت که تموم شد.همون موقع که داشت دست به دلش میزدم جیغ میزد .دکتر بردم گفتم رفلاکسه پنهانه گفت نه .دارویی نداد .کسی تجربه ای داره من ناراحتش هستم .هم شیر منم میخوره هم شیر خشک

بالش زیر سرش نزار

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا حفظش کنه

میگم به نشانه درد صورتشو جمع میکنه؟

خوب وقتی درد داشت شما حالاتش رو دیدید

همون حالات رو داره؟

قنداق نمیکنی؟

منم ۱۶ روز دیگه دنیا میاد

بخدا دل تو دلم نیست

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
2731
یعنی از بالش هست 

دختر من ک اینجوری بود.بهر طریقی شده پیچ میخورد ک از بالش بیاد پایین.از پتو هم بدش میومد.امتحان کن.ضرر نداره

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
نه اتفاقا بیشتر شبا ولی توی خواب های روزش هم هست 

پسر منم سه ماهشه وقتی چند ساعت پشت سر هم میخابه هی تکون میخوره انگار بدنش خسته میشه بلندش میکنم ماساژش میدم کمرشو یا به شکم میخابونمش ده دقیقه دوباره میخابونمش اونوقت راحت میخابه.زیر سرشم نباید بلند باشه خیلی

خدا حفظش کنه میگم به نشانه درد صورتشو جمع میکنه؟ خوب وقتی درد داشت شما حالاتش رو دیدید همون حالات ...

الهی بسلامت زایمان کنید .نه اتفاقا چون اون روزای درد دارش رو دیدم میفهمم این اون نیست.اون موقع ها گریپ میکسچر و اینافوکل میدادم تموم بود و اروم میشد الان اونا اصلا اثری نداره .

الهی بسلامت زایمان کنید .نه اتفاقا چون اون روزای درد دارش رو دیدم میفهمم این اون نیست.اون موقع ...

خیلی ممنون😘انشالله

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟

من دلم طاقت نیورد دوباره دخترمو‌بردم‌دکتر .برای دکتر توضیح دادم گفتند یه جور کولیکه پنهانه نه مثل اون کولیک  که جیغ و‌داد و هوار .به زبان دیگه دیگه اخرای کولیکش هست و انشالله تمامه .گفتند معمولا اخر چهار ماهگی تموم میشه

اينستاگرام دارين ؟

اين پيج هارو فالو كنين ، هايلايت كودك زيز ٣،٤ ماه رو ببينين. 

بازهم اگه سوال داشتين ، مشاوره تلفني از خانم دكتر جليل القدر ، متخصص خواب كودكان انجام بدين. 

Sleep-mama-sleep

Littlezdream

Khabekoodak

Sleep-clinic-dr.parsapoor

Proffoseor.dr.jalilolghadr

خانم دكتر پارساپور ، هر ٤شنبه ، ساعت ٢٠، لايو پرسش و پاسخ ميذاره ، اگه نفراي اول لايو باشين ، جوابتونو ميده. به مدت ٣٠ دقيقه. 

دوستان سلام، وقت همگی بخیر🙋‍♀️🌸

من دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و برای تکمیل کار پایان نامه ام به همکاری تازه مادران نیاز دارم🙏 اگر هم سوالی داشتید در خدمتم.

متاسفانه به خاطر شرایط کرونا فقط میتونم انلاین نمونه جمع کنم. ممنون میشم ده دقیقه وقت بذارید🌸

📍پژوهش زیر در ارتباط با وضعیت روانشناختی تازه مادرانی است که دو هفته تا سه چهار ماه از زایمان آن ها گذشته باشد. در صورتی که دو هفته تا سه چهار ماه از زایمانتان میگذرد، میتوانید آزمون را انجام دهید و یا اگر افرادی با چنین شرایطی میشناسید، ممنون میشوم لینک زیر را برایشان ارسال کنید.

میتوانید از طریق لینک زیر آزمون را شروع کنید.

https://survey.porsline.ir/s/h0k0wyy#?ref=wh

🔴توجه🔴 دوستای گلم لطفا فقططط خانم هایی که تازه زایمان کرده اند (دو هفته تا سه چهار ماه پس از زایمان)، آزمون را انجام دهند.

🔴(لطفااا عزیزانی که قبلا پر کردند مجدد پر نکنند)🔴

پیشاپیش از همیاری و همکاریتان کمال تشکر را دارم🌸🙏

من میتویسم که شاید تجربم به کسی کمک کنه .دخترم وقتی خودشو توی خواب میکشید نفخ داشت .دارو بهش دادم ورزشش دادم که باد دلش راحت خارج بشه و‌خدا رو شکر الان خواب شد بهتری داره 

2706