2733
2739

جورابشو خیس کن پاش کن ...بگیر بخواب تا اون رطوبتشو از دست بده تو ی چرت خوابیدی 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دستمال مرطوب گذاشتم کف پاش 

دستمال مربوط چجوری روی پاش ثابت می مونه ی دستی باید اونو بکشه رو پوستش...ولی جوراب نخی تا بالای مچ خیس کنی لازم بپوشونی راحته

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2740
دستمال مربوط چجوری روی پاش ثابت می مونه ی دستی باید اونو بکشه رو پوستش...ولی جوراب نخی تا بالای مچ خ ...

خوابه اخه تکون نمیخوره

باشه جوراب میپوشونم 

تو شدی 🌙من👶❤️

خوب کردی شیاف گذاشتی تادوسه ساعت دیگه نمیره بالا تبش اثرشیاف هست بگیربخواب بتونی سرپاواستی تروخشکش کنی 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
خوابه اخه تکون نمیخوره باشه جوراب میپوشونم 

خب پس هیچی...کنارش بخواب که نگرانم نشی 

پیاز ورنده کن بزار کف پاش عفونت بدن ودفع می کنه تبش می یاد پایین در ضمن ساعت کوک کن تب خطرناکه 

ان شاالله خوب می شه فرداش صلوات فرستادم

شمام براش دعای نور بخونید 

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
واقعا؟  هنش میترسم بخوابم بره بالا دم بدقیقه دارم چکش میکنم

اره بزن نت خودت ببین ساعت تب بر شیاف م.ه نمی دونی تب بر بهداشت میگه چند ساعت به چند ساعت وقتی واکسن میزنی  

برو بخواب داغون میشی 

کنارش بخواب نکه بری اتاقت 

بزارش زمین پسرتو خودتم جا بنداز کنارش تکون بخوره فهمیدی

خدایا خودت پشت و پناهم باش