2733
2734
عنوان

هر کی چشمشو عمل کرده لطفا بیاد

70 بازدید | 7 پست

دوستان عزیزم من میخوام چشمامو عمل کنم ۱۴ ساله از لنز استفاده میکنم واقعا خسته شدم یه دکتر بهم گفتم قرنیه چشمت نازکه و یک شماره ضعیفی می مونه بهتره عمل کاشت لنز داخل چشمی انجام بدی که بیهوشی هم داره منم خیلی ترسیدم رفتم یه دکتر دیگه اونم گفت یه مقدار ضعیفی می مونه اما مشکلی نخواهی داشت و میتونی کارهای روزمره رو حتی بدون عینک انجام بدی و گفت کاشت لنز رو اصلا پیشنهاد نمیکنم چون عوارض داره

من واقعا موندم چکار کنم خواهشا هر کی تجربه ای داره تو تصمیم گیری کمکم کنه😔

✨تخفیف ویژه و تکرار نشدنی✨

با خرید اسماج آرامش و خواب راحت و انرژی مثبت رو به خودت هدیه کن😉😴

هوای خونه و محل کارت رو ضدعفونی کن💨🌻

کد تخفیف:best333

لینک فروشگاه:

https://basalam.com/aban_gallery_shz

لینک رو کپی کن و تو گوگل سرچ کن تا وارد فروشگاه بشی عجله کن تا وقتش تموم نشده

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡

من نازکی قرنیه نداشتم قرنیم خوب بود ولی چشمام خیلی ضعیف بود یه دکتر اول کاشت لنز پیشنهاد داد ولی قیمتش خیلی بالا بود ولی یه دکتر گفت فمتولیزیک انجام میدم یه نقدار ضعیفی میمونه منم گفتم طوری نیس الان چهارساله عمل کردم یه مقدارش موند ولی عینک نمیزنم رانندگی هم بدون عینک میکنم مشکلی ندارم

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مبشه لطفا بگی چه مقدار ضعیفی مونده؟ بیشتر از یک شماره یا کمتر؟

من چشمام شمارش ۸ بود😐 دیگه اینقدر از چشم پزشکی اینا بدم میومد نرفتم تو این چهار سال چک کنم ولی فک کنم در حد ۱.۵ باقی موند. 

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
من چشمام شمارش ۸ بود😐 دیگه اینقدر از چشم پزشکی اینا بدم میومد نرفتم تو این چهار سال چک کنم ولی فک ک ...

مممنونم از جوابت❤ اگه شما با شماره ۱.۵ راحتی پس احتمالا منم مشکلی نداشته باشم

میشه اسم دکترتونم بگید؟

من کلینیک نور پیش میرآفتاب رفتم پیشنهاد کاشت لنز داد اما به نظرم یه کم وحشتناکه

مممنونم از جوابت❤ اگه شما با شماره ۱.۵ راحتی پس احتمالا منم مشکلی نداشته باشم میشه اسم دکترتونم بگی ...

خواهش میکنم. من اصفهان عمل کردم دکتر قریشی کلینیک پارسیان عمل کردم.

سال ۹۴ که فمتولیزیک کردم شد ۴ تومن کاشت لنز ۱۰-۱۳ تومن میشد.

2740