2752
2734
عنوان

ترشح میع سفاف ازسینه

56 بازدید | 4 پست

سلام...من این ماه از قرص اورژانسی استفاده کردم وب ه موقع هم پریود شدم .از روز سوم سینم که یکم درد میکرد فشار دادم و ترشح شفاف و بیرنگ ازش خارج شد کسی تجربه ای داشته ؟به نظر شما به خاطر قرص اورژانسیه؟ع

مثل آب؟

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

اگر روی پارچه سفید سبز شد عفونت

اگر قرمز یا بی رنگ بود سونو باید بدی

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله کاملا بی رنگه

دکتر من گفت کاملا بی رنگ یا کیست ترکیده یا حالت دوم که باید سونو بشه و بررسی بشه

من دوبار آب خالی اومد کاملا بی رنگ و کیست بود

اما هر دوبار سونو کردم

دکتر فرشته عباسوندی تهران باشی خوبه