2410
2553
من یه مدتی هست که بی‌ دلیل غدد لنفوی گردنم بزرگ شدن ،دکتر آزمایش کامل داد و هیچ عفونتی و چیزی نشون نداد دکتر گفت احتمال داره ویروسی باشه ۲۰ روز صبر کن اگر خوب نشد باید از لنفت نمونه بارداری کنی‌.. من خیلی‌ نگرانم کسی‌ از شما این‌طوری شده تاحالا؟....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من اسهال نیستم... آزمایش کامل هم دادم اما آزمایش هیچی‌ نشون نداد یعنی‌ همه‌چیز نرمال بود اما غدد لنفاوی گردنم متورم هست... خیلی‌ طول میکش دوباره نرمال شه و برگرده حالت نرمال؟؟؟؟ مال شوهر شما بر اثر چی‌ اینطور شده بود؟
2720
عزیزم من پارسال اینطوری شده بودم دکتر غدد مراجعه کردم گفت ممکنه چند علت داشته باشه
یکی عفونت ریشه دندان
یکی موگربه در غذا که برام آزمایش داد انجام دادم دیدم این مورد نیست
یکی هم اینکه گفت مشکلات غدد
که بریا من مورد اول بود و با یک دوره آنتی بیوتیک ساده برطرف شد
2714
من آزمایش تکسو پلاسما دادم گفتن این ویروس در خونم هست اما اکتیو نیست دکتر بردم گفت چون اکتیو نیست پس این تورم بخاطر این نمیتونه باشه، من هم سونو کردم از غدد لنفوی گردنم و فقط نشون داد که اندازش بزرگ شده، به من هم یه دوره sefaleksin داد خوردم اما هنوز کوچیک نشده، می‌شه بگین به شما چه آنتی بیوتیک داده بودن؟؟؟؟؟؟؟؟، حالا می‌خوام از دکترام بنویسه برم برای چک کردن عفونت ریشه دندان و یا حتا عفونت گوش... نمیدونم چرا خود همین دکترا اینرو بهم نگفتن؟؟؟؟؟
مامانا جان برای تکسو پلاسما شما چه درمانی انجام دادن؟ چیکار کردی و چه داروی مصرف کردی؟؟می‌شه اسم دکتر عفونی رو بگی‌ چی‌ بود اگر خوبه من برم البته منعا پیش دکتر مردانی رفتم ولی‌ اگه خوب نشد می‌خوام بازم برم یجای دیگه
سلام
من هم 4 ماهه که غدد لنفاوی گردنم بزرگ شده ، اولش گردنم درد می کرد ولی بعد از مدتی احساس کردم متورم شده
رفتم دکتر سفکسیم 400 داد ولی خوب نشدم تا فرستادنم سونو ، اونجا مشخص شد غدد لنفاوی گردنم در سمت راست بزرگ شده باز هم بهم آنتی بیوتیک دادن اما اثری نکرد
رفتم پیش متخصص خون و بیماری های سرطان که با معاینه و گرفتن شرح حال گفت چیز خطرناکی نیست و هیچ دارو و آزمایشی نداد
بعد از یه مدت دوباره رفتم دکتر پیش فوق تخصص غدد که یک سری آزمایش معمولی داد که گفت خطرناک نیست و اگه سرطان بود مشخص می شد و فهمیدن آرتریت روماتوئید دارم که برای اون هم دارویی نداد
اما الان این تورم به سمت چپ گردنم هم رسیده ، دارم از نگرانی میمیرم
اگه چیزی نیست چرا این بیماری هنوز هم داره پیشرفت میکنه
تو رو خدا اگه کسی میدونه کمک کنه
نمی خوام بترسونمتون ولی برای دو تا از فامیلای ما هم پیش اومد. حتما برو سونو یا سی تی اسکن. یک بیماری هست به نام لنفوم که همین علامت را داره البته کاملا درمان پذیره. فقط زود اقدام کن. برو پیش متخصص انکولوژی
2706