2737
2739
چه قلم زیبایی داری نجما جون

منم از همه ممنونم به هر حال منم جزء شاگردهای پنهان این کلوب بودم

خواهشم اینه که اگر صلاح دونستید ادامه فعالیتتون رو تو هر جای دیگه ای که بود اعلام کنید تا من هم استفاده کنم

ممنون از لطفتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نجما جان
الان که مطلبت رو خوندم بغض گلوم رو گرفته و اشک تو چشام حلقه زده.
من هم مثل خیلی از دوستان دیگه به لطف تو و مامانهای هنرمند دیگه ای که تو این سایت تمامی دانسته های خودشون رو بدون هیچگونه چشمداشتی در اختیارم قرار دادن، تونستم اعتماد به نفسی پیدا کنم و با غرور چندتا مهمونی بزرگ و خوب برگزار کنم.و الان با جرات بهت میگم قبل از آشپزی عزت نفس رو از تو یاد میگیرم.باورم نیست که با این متن از تو و سایر دوستان خداحافظی میکنم.ازت میخوام به دنبال سایت مناسب دیگری باشی تا بتونیم این جمع دوستانه و صمیمی رو داشته باشیم.فقط ازت ملتمسانه میخوام که من رو هم مطلع کنی.واقعا نمیخوام دوستی ما به همین چند ماهی که من باهاتون آشنا شدم ،خلاصه بشه.نه برای یاد گرفتن آشپزی که این کمترین چیزی است که من ازتون یاد میگیرم.
واقعا ناراحتم ،از ته دل.
همیشه دوست دارم و میبوسمت.مراقب اون فرشته الهیت هم باش.
منتظرم تا به همین زودی در جای دیگری دور هم جمع بشیم.
2731
نجما جون منم از شاگردان حقیرت بودم الان بغض گلومو گرفته و توانایی نوشتن ندارم فقط بگم به خاطر همه چی ازت ممنونم اگه قابل دونستی و جایی پیدا کردی منو هم یادت باشه فدای تو مرجان
نجمای عزیزم من نیز از محضر اساتید بزرگواری چون شما و مامان مهدیه ، بهار گل و دیگر هنرمندان خیلی استفاده کردم .. هر چند که بدلیل شرایط سخت بارداری و ویار و تهوع شدید نتونستم خیلی از هنرهای شما را درست کنم تا بتونم رفع اشکال نمایم .ولی این تاپیک چیزهای خیلی خوبی به من آموزش داد که لازم میدونم از شما که بانی این تاپیک بودی و از تمامی دوستان عزیز دیگرم که هر کدوم به نوبه خودشون آموخته هاشون را در طبق اخلاص گذاشتن و پیشکش من و بقیه کردن بی نهایت سپاسگزاری کنم .برای تو بهترین دوستم آرزوی سلامتی و شادی دارم ... امیدوارم که هر چه زودتر خونه دیگری بیابیم و باز هم همگی دور هم جمع گردیم .به امید اون روز
نجمای عزیز سلام،

من هم تازه با این تاپیک آشنا شده بودم و داشتم قدم به قدم میومدم جلو ، ولی افسوس که نشد.

خیلی خوشحال میشم اگه این جمع دوستانه در جای دیگری برقرار شد من رو هم قابل بدونی و بهم اطلاع بدی.

بدون حضور تو امکان نداره تاپیکهای جدیدی که برای آشپزی باز میشه ، صفایی داشته باشه، کم پیدا میشه کسی مثل تو با این بزرگمنشی ، تجربیاتش رو در اختیار دیگران بذاره.

عزیزم برات آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم ، مواظب خودت و باران جیگر باش ، به امید روزهای شاد.

نجما جون خیلی حیف شد من هر روز این قسمت رو باز می کردم و از تجربیات شما و بهار گل و مهدیه جون و بقیه دوستان استفاده می کردم ولی چیزی نمی نوشتم عزیزم برات آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم مرسی از زحمات کلیه دوستان
2740
نجما جون سلام
منم یکی از ببینده های پرو پا قرص این تاپیک بودم و به لطف شما چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتم البته خیلی پست نمیزاشتم چون هنر چندانی نداشتم ولی خیلی خیلی استفاده کردم امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشی .
عزیزم خوشحال میشم اگه جای دیگه ای شروع به فعالیت کردی به من هم اطلاع بدی البته اگه قابل دونستی .........موفق باشی
سلام نجما جون ..سلام به همه مامانامن از تجربیات همه شما استفاده کردم .....خیلی خوشحال می شدم به این تایپیک سر میزدم......آخه منم غریبم.....الان واقعا دلم گرفته.............کاش می شد دوباره با شما در ارتباط می بودم.....................یار اگر ننشست با ما نیست جای اعتراض...............پادشاهی کامران بود از گدایی عار داشت...............در نمی گیرد نیاز وناز ما با حسن دوست.................خرم آن کز نازنینان بخت برخوردار داشت
سلام به نجما و مامان مهدیه و بقیه دوستان عزیز
بازم به اینا تو اداره ما که کلا اینترنت رو قطع کردن!!!!!!
لطفا اگه جای دیگه دور هم جمع شدین به منم خبر بدین خیلی دلم واسه همه تنگ شده
از زحمات همه هنرمندان هم بسیار ممنونم
sozlar@yahoo.com
سلامی گرم به نجمای مهربان . زیبا و دوست داشتنی ...و درود و سپاس به همه دوستای خوبم...

اولش به خودم اجازه نمی دادم که بعد از گذاشتن پست اول نجما جونم ،هیچ پست دیگری بگذارم ولی بعد از خوندن
پست دومش و این همه خلوص و صفا و شکسته نفسی نسبت به همه ما که این همه مدیونشیم،واقعا دیگه نتونستم طاقت بیارم و با اجازه خود مهربونش، از تمامی لطف و محبتهای بی دریغش که بی منت به همه ما داشت نهایت سپاسگذاری رو نکنم...نجما جون اینو بدون که شما فرشته ی مهربونی هستی که کمتر کسی نظیرش رو دیده
و این همه مهربونی رو توی این مدت نصیب همه ما کردی ..ازت نهایت تشکر رو داریم..

من خودم به شخصه اصلا با شما خداحافظی نمی کنم بلکه مشتاقانه منتظر روزی هستم که آدرس جای جدیدو به
هممون بدی و همه مثل گذشته در کنار هم باشیم...
ضمنا از دوستان گل هنرمند دیگرم هم که از انتقال تجربیاتشون خالصانه دریغ نکردند نیز تشکر می کنم..
باران گلمم می بوسم و منتظر عکسای جدیدش تو محل جدیدم..ان شاالله
در پناه حق
نجما جون من امروز اومدم با کلی ذوق و شوق بهت بگم بالاخره تونستم برای تولد شوشو خودم کیک درست کنم...
اومدم عکس بذارم و نمره بگیرم...
ولی دیدم ...
البته خوشحالم از اینکه میبینم دوستام هم همفکر من هستند...
من به احترام خواهشت حتی عکس کیک رو هم نمیذارم...
ولی امیدوارم یه مامن دیگه پیدا کنی که ما رو هم دعوت کنی...
ممنون دوست گلم...
نجما جون عزیز و هنرمندم....ممنون به خاطر همه زحماتت هر چند هر چقدر تشکر کنیم کمه... امیدوارم همیشه و همه جا سلامت و دل خوش سهم تو و خانوادت باشه.....

اگه خواستی جایی شروع کنی منم هستم خبرم کن

mariasharghi@yahoo.com
2706