2737
2739
عنوان

کلافه شدم دیگه کسی تجربه ای داره؟

125 بازدید | 21 پست

سلام

یه مدته رفلاکس دارم. چند بار دکتر رفتم فایده نداشت

آخرین بار پیش یه دکتر خیلی خوب رفتم بهم گفت انقد آنتی اسید خوردی بدنت عادت کرده به جاش برام شربت رفلاکس نوشت با دوتا قرص، الان دو هفته س داروهاشو میخورم کمی بهتر شدم ولی هنوز بعضی وقتا اسید رو حس میکنم تو دهنم، خسته شدم دیگه تو رو خدا اگه راه حلی دارین یا خودتون اینجوری بودین خوب شدین بگین به من 

دکتر گفت اگه با اینا خوب نشدی باید بیای آندوسکوپی کنی خیلی میترسم از این😭

رفلاکس چی هست چطوری میشی مگه

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم اینی که میگم رو هر شب انجام بده معجزه میکنه

من میخواستم چاق بشم معدمم خیلی میسوخت و رفلاکس داشتم مخصوصا شب ها

دوستم گفت اگر میخوای چاق بشی عرق یونجه بخور

منم خوردم ب امید چاقی 

اما چاق نشدم ولی معدم خوب شد 

هر شب قبل خواب ی فنجون عرق یونجه اصل بخور 

اصل و غلیظ میبینی چقدر بهتر میشی

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است، موهای من از عصر همان روز بلند است .....
عزیزم اینی که میگم رو هر شب انجام بده معجزه میکنه من میخواستم چاق بشم معدمم خیلی میسوخت و رفلاکس ...

ممنون عزیزم 

منم عرق یونجه قبلا خوردم برای چاقی

فک نکنم این روی من تاثیر داشته باشه😥 یه قطره گیاهی هم بهم داده اصلا هیچی تاثیر نداره 

2740
سرچ کن

باش نگو 

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
ممنون عزیزم  منم عرق یونجه قبلا خوردم برای چاقی فک نکنم این روی من تاثیر داشته باشه😥 یه قطره ...

قبل خواب ی فنجون بخور ضرر نداره امتحان کن

من جوری رفلاکس داشتم که یه روز صبح اسید معدم از سوراخ های بینیم ریخت بیرون 

هیچ وقت یادم نمیره چ عذابی کشیدم

قبل خواب ی فنجون بخور ضرر نداره امتحان کن من جوری رفلاکس داشتم که یه روز صبح اسید معدم از سوراخ های ...

باشه امتحانش میکنم  ضرر نداره

خداروشکر که خوب شدی 

فقط با همین خوب شدی؟ 

من دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم دو هفته دیگه داروها تموم میشه میترسم تا اون موقع خوب نشم

باشه امتحانش میکنم  ضرر نداره خداروشکر که خوب شدی  فقط با همین خوب شدی؟  من دیگه خ ...

غذاهای اسید اور رو کلا نخور 

پرتغال ترش لیمو ترش ابلیمو 

و...

اینارم نخوردم

ی مدت طول کشید ولی ارزش داشت 

غذاهای اسید اور رو کلا نخور  پرتغال ترش لیمو ترش ابلیمو  و... اینارم نخوردم ی مدت طول ...

اصلا نمی‌خورم چون خیلی عذاب میکشم ولی نمیدونم با وجود داروها چرا خوب نمیشم

البته استرسی هم هستم

2706