2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظر من اگر دیگه آماده نگیری بهتره ..خودت چرخ کن ...چون من یک دفعه پنکیک درست کردم ...خیلی بو می داد...از شهروند هم خریده بودم....
تخمک های گلم همه تون را دوست دارم ..ولی خدائیش جون عمه تون یکی تون این ماه خانمی کنه و من را مامان یک گل پسر کنه ...(برگرفته از کتاب صحبتهای محرمانه من و تخمک هایم )
کتلت مرغ
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2738
عزیزم من به جای مرغ سینه بوقلمون می گیرم و می دم همون جا چرخ می کنه . خیلی خوب می شه چون گوشتش بیشتر از مرغه. نصف سینه می خرم حدودا چهار کیلو می شه و بعد که استخوانهاش و بر می داره سه کیلو گوشت چرخ کرده ازش در می یاد.قیمتش هم خیلی با مرغ فرق نمی کنه
کباب تابه ای مرغ
مثل کباب تابه ای درست می کنی، مرغبه چرخی رو با پیاز رنده شده و نمک و فلفل ورز میدی بعدم تو ماهیتابه پهن می کنی زیرشو کم می کنی تا با آب خودش بپزه کمی که خودشو گرفت کمی زعفران دم کرده می ریزی روش خیلی خوشمزه می شه
اگه دوست داشتی می تونی داخلش کمی فلفل دلمه ای رنده شده هم بریز عطر خوبی میده
2706