2737
2734
عنوان

زندگی با مادرشوهر

3258 بازدید | 31 پست
ای اصلا غیر قابل تصور و تحمله .... من 7 ساله مادرشوهرم با اینکه واسش خونه خریدیم و 6 تا بچه دیگه هم داره میاد خونه ما زندگی میکنه ، چون من و شوهرم کارمندیم و از صبح تا ساعت 4 عصر سر کاریم و خونه ما دراختیارشه و راحت راحته ، حاضر نیست هیچ جا ی دیگه بره دارم دیوونه میشم ، ارزو بدل موندم یه روز تو خونه خودم مستقل و راحت باشم .... خدایا نمیخوام دل مادرشوهرم و شوهرم رو بشکنم اما دل خودم داره هر روز میشکنه چکار کنم ؟؟؟؟ ضمناً خیلی هم خونه ما راحته و من بیشتر معذبم .
همیشه راهی وجود دارد که دل دیگران را نشکنیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی ادم دلسوزی هستم اما الان کم کم دارم احساس میکنم به یه زندگی مستقل نیاز دارم چطور به همسرم بگم که ازم ناراحت نشه
2742
خوش به حال مادر شوهرت که یه همچین عروسی داره، دلم نمی خواد این خوبیت با خواسته ی کاملا به حقت زیر سوال بره، فکر کنم چاره ای جز دعا و نذر نداری ، نمی تونی پشت سر به شوهرت بگی اون یه فکری بکنه؟
الان جاری ام استراحت مطلقه با اینکه خیلی بهش گفتن بیا کمکمون اما امروز میره فردا دوباره فرار میکنه میاد میگه هیچ جا طاقت ندارم بمونم فقط اینجا را دوست دارم
2740
عزیزم میدونم خییییییلی سختته ولی تا میشه تحمل کن دخترخاله من شوهرش تک پسر بود. یه عمر مادرشوهر خونش زندگی کرد و دترخالم جیک نزد. الان که بچه هاش بزرگ شدن همشون موفقن. پسراش تخصص پزشکیشون رو گرفتن .خود دخترخالم میگه این پیرزن همش دعاشون میکرده
شوهرت که نمیتونه به مامانش بگه خیلی سخته.خود مادر شوهرت باید شعور داشته باشه رعایت کنه
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2706