2733
2739
عنوان

کمک برا انتخاب اسم.....

583 بازدید | 22 پست
سلام دوستان من ماه دیگه دخترم دنیا میاد.اسم دختر اولم آیسان هست.از اسامی که با آی شروع میشه نمیخوام.من این اسامی رو بدم نیومد:الیسا.السا.رونیکا.آویسا ممنون میشم شما هم نظر بدید و اسامی شیک و با معنی که به اسم دخترم بیاد معرفی کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آدرینا/آترین
این جغرافیا نیست که جهان سومی بودن را تعیین می‌کند. آدم‌ها هستندکه آن را می سازند ! جهان سوم جا نیست، شخص است. جهان سوم منم. جهان سوم تویی. جهان سوم طرز تفکر ماست … نه آن مرزهایی که داخلش زندگی می‌کنیم ، جهان سوم جاییست که مردمش جهان سومی فکر می کنند.........
2738
پری معنی آدرینا را میدونی؟
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
نه ولی ازتلفظش خوشم میادتونت سرچ کنی هست چطورمگه؟؟؟؟؟؟؟؟
این جغرافیا نیست که جهان سومی بودن را تعیین می‌کند. آدم‌ها هستندکه آن را می سازند ! جهان سوم جا نیست، شخص است. جهان سوم منم. جهان سوم تویی. جهان سوم طرز تفکر ماست … نه آن مرزهایی که داخلش زندگی می‌کنیم ، جهان سوم جاییست که مردمش جهان سومی فکر می کنند.........
آیناز/آیلین