2737
2734
عنوان

بوی بد دهان پسر یک ساله ام

17682 بازدید | 13 پست
الان دو روزه که دهن پسر یک سالم بوی بدی میده. غدای خاصی نخورده که متفاوت از قبل باشه.

امروز براش مسواک کردم. اما اجازه نمیده که دندوناش رو درس مسواک بزنم. ضمنا نمیدونم چه خمیر دندونی رو باید براش استفاده کنم ؟

اگر خمیردندون رو بخوره چی ؟
آخه هنوز نمیفهمه که باید تف کنه بیرون.

ضمنا علت بوی بد دهانش همین مسواک نکردن هست ؟ بچه های شما هم این مشکلو داشتن ؟

ضمنا بیمار هم نیست که بینیش گرفته باشه و نیازی به تفس از دهان باشه.

با تشکر
به نظرم خمیر دندونای مخصوص نینی ها قابل قورت دادن هست ولی نینی من که هنوز دندون درنیاورده ببخشید
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
تا زیر 2 سال فقط باید با آب بشوری خمیردندون منی خواد. دختر من فقط صبحها که از خواب پامیشه دهنش بو می ده.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خاطر شیره، وقتی می خوابه با شیر میخوابه؟
اینجا من از دکتر پرسیدم گفت به خاطر شیره!!
در ضمن اینجا خمیر دندون مخصوص بچه ها هست که مال زیر 2 ساله، اگر هم بخورن اشکال نداره. اگر ایرانی از دکتر بچه یا داروخانه بپرس، خمیر دندون بزرگ سال استفاده نکنید.
2731
اگر نمیزاره مسواک بزنی شبها بعد از شیرش یه کم آب بده بخوره که باکتریها شسته بشن.
البته با این وجود بوی دهانشون کامل نمیره ولی خیلی بهتر میشه.
یکی دیگه از دلایلش به نظر من اینه که بچه ها هر چیزی رو میکنن تو دهنشون و احتمالا لثه هاشون خراش می افته و زخم میشه و همون خون کم هم باعث بو میشه
سلام مامان فندق عزیز
دختر من هم تو 18 ماهگی این مشکلو داشت و من هم تصور می کردم این بو برای مسواک زدن نادرسته اما دکترش معاینش کرد گفت ترشحات پشت حلق داره و گلوش عفونت داره در حالی که اصلا تب و علائم سرما خوردگی نداشت دکتر آنی بیوتیک داد دو روز بعد خوب شد شاید نی نی شما هم همینجوری شده
2738
پسره من هرموقع تل میکنه دهنش بو میده

مثلا هرموقع یه چیزی تو گلوش باشه
مثله سراستخون
یا هسته خرما
یا ایندفه یه تیکه سیب
تو گلوش بود
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته