2737
2734
عنوان

لتروزول یا کلومیفن؟؟؟

6383 بازدید | 23 پست
سلام دوستان.
من سه ماه اقدام کردم موفقیت آمیز نبود. این ماه می خوام یکی از این دو تا رو امتحان کنم.
چند سال پیش کلومیفن خوردم کیست آوردم و دکترم گفت قطعش کنم.
دوست دارم بدونم فرق این دوتا چیه؟ به نظرتون اگه لتروزول مصرف کنم بهتر نیست؟ ممکنه دوباره با کلومیفن کیست داشته باشم؟ اصلا کدومش بهتره؟
پیشاپیش ممنون
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش
سلااام،منم بعد از چهار ماه اقدام ،هنوز خبری نشده،قبل از اقدام برای بارداری رفتم دکتر بهم گفت سالمی،به دکترم گفتم که میخوام زودتر حامله بشم گفت میتونی از این ماه کلومیفن مصرف کنی ،میخواستم ببینم احتمال چند قلوزایی هم داره این قرص،؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم 10 ماهه منتظرم...یه دور کلومیفن خوردم...خیلی حالم اون ماه بد شد و درد کشیدم....فکر کنم کیست داشتم...اما ماه پیش لتروزول خوردم اصلا هیچی حس نکردم...این ماه دوباره کلومیفن دارم....
آرام میگیرم.........حتی با همین "صبر کن درست میشود "ها......
لتروزول بهتره....اره بستگی به تشخیص دکتر داره...اره تقریبا یه جور مصرف میشن..من این ماه از روز 5 شبی 2تا کلومیفن دارم....لتروزول رو دقیق یادم نیست..ولی شبیه همین بود...تو نت سرچ کنی طریقه مصرف داره..اما خب دکتر بارت بنویسه خودش بهت میگه چجوری بخوری.
2738
آخه من سری قبل هم که خوردم دکترم تلفنی گفت بخور و خودم رفتم آزاد خریدم.
مسأله اینه که نمی خوام این ماه رو از دست بدم. اگه بخوام برم دکتر باید صبر کنم. الان روز چهارم هستم و باید شروع کنم به خوردنش. احتمالا لتروزول می خورم.
واسه شما دکتر آمپول رو ننوشت؟ من تا حالا آمپول نزدم.
چرا من آمپول هم داشتم...اگر تخمک آزاد نکنی باید حتما آمپول بزنی..منم احتمالا آزاد نمیکنم...چند دوره که قرص خوردم آمپول هم داشتم اما نشد بزنم..حالا این ماه دارم..باید بزنم.روز 14 تا 16...

.برو بخر....از روز 5 باید بخوری.....یا شبی دو تا...یا شبی یکی...
انشاله که این ماه مامان میشی.
هلا جون به نظرم حتما بره آزمایش بده.
اگه همکاری نمی کنه میتونی بری آزمایش گاه ظرف نمونه رو بگیری بیاری خونه.
2706