2737
2734
شما واسه بچه هاتون تو مهد چه میان وعده هایی و لقمه هایی میذارید.میخام مقوی و مغذی باشه.
سوسیس و کالباس و مایونز هم نداشته باشه.
مرسی
CafeMom Tickers
میان وعده که خود مهد باید بده و روی شهریه مهد هست .
دختر من 8.5 میره تا 12 . میان وعده دارن که مهد می ده و من فقط میوه می ذارم براش
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا من چن تا می گم
نون و پنیر و گردو
نون و حلوا شکری
تخم مرغ اب پز
بیسکویت
دنت
نون قندی
حلوا
لوبیا
فرنی
آش رشته
پوره هویج و سیب زمینی

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
2731
خانمی گلم . من واسه پسرم واسه صبحونه لقمه میگذاشتم نون و پنیر،تخم مرغ، اسنک، سمبوسه ، شامی، کوکو، سینه مرغ که پخته شده و ریشش میکنم و با گوجه و نمک و پیاز رنده شده سرخ میکنم و ساندویج میکنم واسه پسرم و ... و واسه میان وعده هم میوه + مغزها مثل پسته، بادوم، انجیر و...
شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
واسه پسر من خودشون برناهه دادن ماتهیه کنیم بذاریم تو کیفشون شنبه: نون پنیر گردو وشیرموز یکشنبه: نون کره وعسل بایک شیر
دوشنبه: نون تخم مرغ آبپز باشیر سهشنبه: دنت چهارشنبه: نون پنیر گردو باشیر میان وعده : شنبه: بسکوییت مادر وپسته یکشنبه : بسکویت ساقه طلایی با موز دوشنبه: بسکویت مادر وبادامسه شنبه: سیب و ویفر چهارشنبه : کیک خانگی وشیرموز
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم