موضوع بحث

آی خانوم کجا کجا ... تو که بردی دله مااااااااا

| 1390/11/05 | 12:57 23 بازدید
موضوع بحث: آی خانوم کجا کجا ... تو که بردی دله مااااااااا
شاید خنده دار باشه . امروز محل کارم چندتا خانوم اومدن که من از دیدنشون تو کف موندم!!
عجب تیکه هایی !!!
آرایش بسیار غلیظ و زیبا . بدنهای بسیار زیبا . لباسهای بسیار چسبان و زیبا . کلا تیپ بسیاررر سکسی !!!
حالا خوبه مشهد برفم اومده !! لباس گرم نپوشیدن تا اون سرو سینه و باسن زیر لباس پنهون نشه !!

ما که معمولا توی مراسم های آنچنانی هم همچین تیپ هایی میزنیم بازم در برابر اونا معمولی هستیم !!
حالا چند وقته شوشو بهم گیر داده چرا موهاتو تغییر نمیدی؟ . چرا چاق شدی ؟. چرا راستی ؟ چرا کجی ؟. چرا فلان شدی ؟؟؟؟؟

اعتماد به نفسم حسابی اومده پایین

" گریهههههههههههههههههه

1390/11/05
|
12:17
یه دختر دارم ...... خدایا به اندازه ی تک تک نانو اتم های بدنش شکرت ... نه نه ... خیلی بیشترررررررررررررررر
خوب به خودت برس حتما تو خونه خیلی برس منم از دیروز رژیمم بمیرم هم ول نمیکنم عید در راهه
1390/11/05
|
12:19
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
کتی جون میرسم . آخه دیگه نمیشه همه ی فکرو ذکر آدم این باشه که واسه شوشوش مدل باشه !!
1390/11/05
|
12:22
یه دختر دارم ...... خدایا به اندازه ی تک تک نانو اتم های بدنش شکرت ... نه نه ... خیلی بیشترررررررررررررررر
زینب جون خوب شما هم به خودت برس عزیزم

البته یکی‌ باید به خودم بگه
1390/11/05
|
12:23
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
هیچ وقت خودت رو با کسی مقایسه نکن به نظر من تمام خانمها خوشگلن و هرکسی جلوه منحصر بفرد خودش رو داره کی گفته برای زیبا بودن حتما باید لاغر بود من خودم خانمهای تپل خوشگل میشناسم که اعتماد بنفسشون از یه مانکن بیشتره
میتونی رژیم بگیری نحوه آرایشت رو تغییر بدی کلا تیپ متفاوت با قبل بزنی

1390/11/05
|
خدای مهربون خودت این خانواده خوب رو بهم هدیه دادی خودت هم مواظبشون باش .
مونا خوبی فارسی میزنی
1390/11/05
|
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
موهاتو رنگ خوب واسه عید بده اون زنارو ولش اونا ناجورن تو خودت حتما خوشکلی کیه که خوشکل نباشه
1390/11/05
|
12:24
kati jon chera nemiyay kolop
1390/11/05
|
12:24
آره عزیزم

من واسه ولنتاین موهام رو رنگ می‌کنم تازه هم موهام رو بعد از چندین سال کوتاه کردم
1390/11/05
|
12:25
خودش یه تنوع ه توی زندگی ... خیلی خوبه که بهت گفته ... با خودش بشینین مدل سرچ کنید که مثلا چه مدلی باشه بهتره خودش یه سرگرمی ه توی زندگی
1390/11/05
|
12:26
@fengshooiiforideallife
من الان سه ماهه رفتم خونه خودم . مثلا تازه عروسم !!
معمولا اول زندگی آدم بخودش میرسه !!
ولی شوشو معترضه !!
1390/11/05
|
12:27
راست میگین خودمو مقایسه کردم احساس بدی پیدا کردم.
البته خداروشکر چهره و بدن خوبی دارم . ولی خب اونا خیلی بهترتر بودن !!!
میخواستم همین روزا برم موهامو رنگ کنم . ولی فکر کنم واسه عید بذارم بهتر باشه
موهام قهوه ای روشنه . هرکی میبینه فکر میکنه رنگ کردم . و شوشو نمیذاره موهامو رنگ کنم . از آرایش هم خوشش نمیاد . میگه بدون آرایش دوست دارم . حالا موندم چطوری قیافه م رو عوض کنم !!!
1390/11/05
|
12:31
زینب جون ننه چشماتو درویش کنننننننن دددددددددددددددددددد

خب منم هی مماخمو عمل کنم لب و لوچه و لپام رو تزریق کنم یا بوتاکس کنم....کلی لباس مارک و گرون و تک بپوشم...باسنمو پروتز کنم سینمو پروتز کنم به جاش شکممو وردارم

خب معلومه خوشگلللللللللللللللل میشمممممممممممممم
1390/11/05
|
12:40
[smiley]s/sm80.gif[/smiley]قد و بالای تو رعنا رو بنازم.نو گل باغ تمنــــــــا رو بنازم[smiley]s/sm80.gif[/smiley]
هههههههه
تمنا جون نبودی ببینی !!
خب منم میگم شوشو همینا رو تو خیابون می بینه فکر میکنه همه چی شون خدادادیه !!!
منه بیچاره یکم رژ میزنم میگه : اوف مصنوعی شده . طبیعی خوشگل تره !!!!
1390/11/05
|
12:42
ای بابا ابن ج ن د ه ها یه جوری خودشونو ارایش میکنن که ما حنی وقتی ارایشگاه هم میریم اون مدلی نمیشیم
1390/11/05
|
12:43
ای بابا شوشو من که میگه ما که تقهمیدم ت و همش ار خونه داری می تالی اینا مگه زن نیستند منم میگم چرا زنن ولی خونه زندگیشوتو تو دیدی
1390/11/05
|
12:45
شوشوی من که به من میگه احمد یوده همون که بوده اخه هرچی تغییرات میدم میگه نه هنوزم مثه همون ازی اولی
1390/11/05
|
12:46
ههههههههه مامان صالح واقعا هم همینطوریه !!
1390/11/05
|
12:47
والا راس میگه تمنا

همه چیشون مصنوی
از دماغ و لب بگیر تا کون و ممه!

پول هم که مثل ریگ تو دست بالشون فراووووننن..........

من ترجیح میدم معمولی بمونم تا اینکه ج.ن.د.ه باشم!!!!!!!!!!
1390/11/05
|
12:47
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
اره شوشوی منم فکر میکنه چیکار باید بکنم تا عوض بشم !!
از دست این زنهای .....
1390/11/05
|
12:48
ارسال پاسخ و نظر شما