2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانم دکتر. من با همسرم نزدیکی بدون جلوگیری داشتیم. 20 روز گذشت و از پریودم 1 هفته گذشت و پریود نشدم و تست بیبی چک دادم که مثبت شد! ولی ما اصلاً آمادگی بچه دار شدن نداریم! سریع 2 عدد آمپول پروژسترون 50 م ل زدم، آیا حاملگی رفع شده؟
بسیار نگرانم و در ایران هم زندگی نمی کنیم و دسترسی به دکتر به راحتی و کم هزینگی ایران نیست و اینجا همه قوانین مشوق بچه دار شدن هستند.
خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید.
2720
لطفا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه
همیشه پریودام نامنظم بوده یعنی هرچندماه یه بار پریود میشم ولی هر وقت امپول یا قرص پروژسترون استفاده کردم نهایتش بعدیه هفته پریود شدم اما این سری دوهفته بعد استفاده گذشته پریود نشدم دوباره رفتم دکتر برام پروزسترون واستروژن نوشت ولی بعدچهار روز هنوز پریود نشدم خیلی میترسم که دیگه هیچگاه نشم24سالمه متاهلم ولی بچه ندارم توروخدا راهنماییم کنین از نگرانی در بیام
من بعد 8 روز شدم با کلی درد
•*•*.بالاخره منم مـــــــــــــــــامــــــــــــــــان شدم•*•* خدایا به حق طفل شش ماه ی امام حسین(ع) مواظب نی نیم باش•*•*
عشقم 40هفتشه خدایا هزار مرتبه شکرت
سلام بعد از سه روز تا یه هفته پری میاد اگه نیومد احتمال بارداری هست
حضرت محمد «صل الله و علیه و آله»(ازدواج کنید و فرزند بیاورید و زیاد هم فرزند بیاورید چرا که من به زیادی و کثرت شما امت اسلام در مقابل سایر امت ها در روز قیامت افتخار می کنم حتی به بچه های سقط شده شما افتخار خواهم کرد) **** منم دوست دارم دو تا دختر و دو تا پسر خدا بهم هدیه کنه ****
امبول پروزسترون باعت سقط نمیشه
حضرت محمد «صل الله و علیه و آله»(ازدواج کنید و فرزند بیاورید و زیاد هم فرزند بیاورید چرا که من به زیادی و کثرت شما امت اسلام در مقابل سایر امت ها در روز قیامت افتخار می کنم حتی به بچه های سقط شده شما افتخار خواهم کرد) **** منم دوست دارم دو تا دختر و دو تا پسر خدا بهم هدیه کنه ****
2714
سلام من مجردم، همیشه سیکلام مرتب بود آخرین سیکلم 31 فروردین بوده .31 اردیبهشت نشدم رفتم دکتر آمپول پروژسترون دادالان 8روز آمپول زدم ولی نشدم به نظرتون برم دکتر؟ کمکم کنید می ترسم
سلام من یک ماه پریود نشدم آز بارداریم منفی بود، مرتب شکمم درد میکنه رفتم دکتر آمپول پروژسترون داده،یکیشو دیشب زدم و امروز خیلی حالم بده سرم گیجه و درد میکنه و چشام تاره و کل بدنم ضعف داره و درد میکنه. آیا این علائم بعد از تزریق طبیعیه؟
2706