2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها من الان 6 روزه پریود نشدم البته اقدام برای بارداری داشتم درزمان تخمک گذاری.اصلا سابقه نداشتم همیشه سیکلم هام منظم بود تاریخ اول که باید پریود میشدم نشدم آزم منفی بود رفتم دکترآمپول پروژسترون داد زدم تا الان نشدم بی بی چکم هردوتا خط تقریبا پررنگه.اززمان بعد نزدیکی تا امروز دردپریودی دارم
2728
سلام . من حدود 6 ماه از قرصهای اورژانسی مدام استفاده میکردم یک ماه و نیم میشه پریود نشدم 2 تا امپول پروژسترون زدم ولی اثر بخش نبوده باردار هم نیستم سابقه کیست تخمدان هم دارم . کمر درد شدید هم دارم ، درضمن من روزی 4 عدد قرص مدافینیل استفاده میکنم لطفا منو راهنمایی کنید خیلی استرس دارم ..
سلام دوستان منم بکشنبه هفته پیش دوتا امپول زدم پری بیاد یکیش پروژسترون و یکیش استروژن ولی هنوز پری نیومده دو روز پیش بی بی چک گذاشتم خط دوم کمرنگ بود حالا منتظرم میشم اگه پری نیاد چند روز دیگه آز میدم شاید به امید خدا باردار باشم
میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستین ممنون میشم ان شالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه....الهی آمین
راستی پروژسترون وقتی میزنیم اگه باردار باشیم که پری نمیاد و از سقط جلوگیری میکنه ولی اگه باردار نباشی پری رو میاره
میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستین ممنون میشم ان شالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه....الهی آمین
2740
سلام بچه ها من الان 6 روزه پریود نشدم البته اقدام برای بارداری داشتم درزمان تخمک گذاری.اصلا سابقه ند ...

سلام دوست عزیزم من الان پست ۲سال پیشتو خوندم و مشکل شمارو الان دارم خواستم ببینم چی شد چیکار کردی باردار شدی بالاخره؟

سلام بچه ها من الان 6 روزه پریود نشدم البته اقدام برای بارداری داشتم درزمان تخمک گذاری.اصلا سابقه ند ...

من ۴روزه پریودم عقب افتاده اقدام کرده بودم برای بارداری ولی بیبی منفی بود و امروز از دادم اونم منفی بود و دکتر گفت اگه تا ۵شنبه پری نیومد آمپول بزنم ولی اخه خیلی میترسم و نگرانم که چرا اینطوری شده و هیچوقت پریودم عقب نیفتاده بود نمیدونم چیکار کنم؟!

من ۴روزه پریودم عقب افتاده اقدام کرده بودم برای بارداری ولی بیبی منفی بود و امروز از دادم اونم منفی ...

منم بعداز یک هفته تاخیر آمپول پرژسترون زدم الان 9روزه آمپول زدم آزمایش خون و بی بی منفی بودن. درحال اقدامم 2ماهه 

2706