2752
2734
سلام میخوام بدونم درد زایمان از هفته چندم میاد ,کسی بوده انقباض داشته باشه ,تا هفته ۴۰ درد طبیعی نگیرتش,اصلا این درد از کی شروع میشه ,چه جوریه ,علائم زایمان چیه؟الهی قوربونتون ممنونم جواب بدین
یاسی تو هفته چند معلوم شد میتونی طبیعی زایمان کنی؟
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من از هفته 39درد کمی داشتم ولی درد زایمان وقتی شروع بشه تقریبا یه ربع به یه ربع میگیره وتمام دل وکمر با هم درد میگیره ودردش چند برابر درد پریوده البته بعضی ها موقع زایمانشون درد وانقباض ندارن باید با آمپول فشار زایمان کنن
هر کس در طلب خیر دیگران باشد سعادت خود را به دست خواهد آورد
من هفته 39 بود تو خونه بودم و اصلا درد نداشتم گلاب به روتون رفتم دستشویی یه کم لخته دیدم و کمی آب اومد فهمیدم کیسه آبم پاره شده سریع رفتم حموم دوش آب گرم گرفتم کلی آب اومد وقتی اومدم بیرون دردام شروع شدن با فاصله 15 دقیقه یا شایدم کمتر
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..
مامانا منم همش فکر میکنم نکنه زودتر دردم بگیر,اخه امپول بتا زدم ,سه تا و یک روز بعد سه تا دارم ایزوپرین هم میخورم ,اما همش نگرانم درد زود بیاد ,واسه همین میخوام بدونم چه دردیه ,واسه ط دکترم گفته باید چهل برسی حتما
منم رفتم دکتر هفته آخر که موقع زایمانم بود گفتم میخوام زودتر زایمان کنم تا از مرخصی ام هدر نره اونم گفت اول صبح ساعت 5 پاشو ناشتا روغن کرچک بخور ساعت 7 هم نصف بقیشو آغا به شب نرشیده دیدم مثه پریود دردام داره شروع میشه اولش کم بود ولی هر چی میگذشت بیشتر میشد تا اینکه ساعت 10 دیدم کمی لکه بینی دارم که دیگه رفتم بیمارستان و دیگه از اونموقع دیگه شدید شدن تا اینکه ساعت 5 صبح دقیقن موقع اذان زایمان کردم یادش بخیررررررررررررر
خداوندا همیشه باهام بودی و کمکم کردی از این به بعد هم ازت میخوام پشتیبانم باشی
به من گفته بودن هفته آخر به حرکت بچه ات توجه کن اگه به نسبت قبل حرکتش کم شده بود اول یه چیز شیرین مثل شکلات بخور به پهلو راست بخواب اگه حرکت داشت که خوبه واگرنه با دکترت تماس بگیر
هر کس در طلب خیر دیگران باشد سعادت خود را به دست خواهد آورد